Je krásna a úspešná, no napriek tomu nezadaná. 61-ročná herečka Sharon Stone je slobodná mama 3 detí a je na to hrdá

Zuzana Fulopova

Foto: archív TASR

Napriek tomu, že je krásna a úspešná, život sa s ňou nemaznal. Stroskotali jej dve manželstvá, niekoľkokrát potratila a prekonala mŕtvicu. Reč je o 61-ročnej herečke Sharon Stone, ktorá pochopila, že ani peniaze, sláva či muž, jej šťastie neprinesú. Ako píše portál people, najväčšiu radosť a šťastie nachádza vo výchove svojich troch synov.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Sharon Stone bola dvakrát vydatá. Herečkin prvý manžel bol producent Michael Greenburg, za ktorého bola vydatá tri roky a po roku od rozvodu sa znova vydala za viceprezidenta denníka San Francisco Chronicle Phila Bronsteina. Bohužiaľ ani toto manželstvo jej nevyšlo a po šiestych rokoch sa rozviedla. „Manželstvo je najhorší typ pekla, aký som kedy videla na zemi,“ vyjadrila sa Sharon o svojom manželskom živote.

Napriek nešťastnému manželstvu sa chcela Sharon stať mamou. Bohužiaľ, ani v tomto smere sa jej nedarilo a všetky jej tehotenstvá skončili potratom. Napokon sa herečka rozhodla pre adopciu a spolu s Philom si osvojili chlapca menom Roan. Po jeho adopcii však paradoxne nasledoval rozvod a Sharon zostala na výchovu chlapca sama. Rozvod však nebolo to najhoršie, čo herečku postihlo, pretože dostala mŕtvicu. „Mala som dojem, že som bola zasiahnutá na zadnej strany hlavy! Bolo to, ako keby na mňa strieľali. Okamžite som pochopila, čo sa deje,“ zaspomínala herečka na túto udalosť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Po rekonvalescencii si Sharon uvedomila, čo je v živote najcennejšie. Vďaka materstvu sa cítila šťastná a tak sa rozhodla, že si adoptuje ďalšie deti. K malému Roanovi pribudli chlapci Laird a Quinn. „Choroba ma veľa naučila. Naučila som sa znova byť vďačná za jednoduché veci ako schopnosť vidieť, hovoriť, chodiť. Je škoda, že si to vyžadovalo zaplatiť takú vysokú cenu,“ povedala Sharon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Napriek tomu, že bola herečka s chlapcami šťastná, snažila sa nájsť dobrého manžela a otca pre svojich synov. Jej pokusy však nevyšli a po poslednom rozchode minulého roka si uvedomila, že dokáže všetko zvládnuť aj sama. „V hĺbke svojej duše dúfate, že jedného dňa prestanete byť slobodnou matkou, ale nakoniec si uvedomíte, že je to lepšie. Už nedúfam. Teraz sedím vedľa svojich chlapcov a hovorím, že ich musím naučiť byť pánmi a mužmi. Snažíme sa to pochopiť spoločne. Boli chvíle kedy sa zdalo, že sa nám pomôže mužský vzor, ale nie,“ povedala Sharon.Teraz mám najšťastnejšie obdobie v mojom živote. Bývam v dome, kde som sa pred 25 rokmi presťahovala s mojimi deťmi. Teraz sú v tom krásnom veku, kedy už nepotrebujú opatrovateľku. Môžem sa zobudiť v sobotu ráno, ísť dole, hrať sa so svojimi synmi, plávať s nimi, hrať basketbal, alebo len sledovať filmy,“ dodala herečka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

V roku 2017 dostala dokonca Sharon ocenenie „Matka roka“. „Som vďačná, že si ma moji chlapci vybrali za svoju matku, som šťastná mama. Materstvo nebolo pre mňa ľahké, ale moji anjeli mi dali svoju lásku. Sme šťastná rodina a sme pripravení brániť toto krédo. Rodičia majú na výber, čo majú deti učiť. Stojíme pevne na nohách, odvážne prekonávame ťažkosti, vždy si vyberáme v prospech dobra a lásky,“ vyjadrila sa Sharon vo svojej ďakovnej reči.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Sharon je krásnym príkladom toho, že na výchovu detí stačí aj jeden rodič. A aký máte vy názor na danú problematiku? Dajte nám vedieť v komentároch.