K slávnym hercom sa pridáva aj Johnny Depp. Založil si Instagram, uverejnil prvé príspevky a láme rekordy

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR/AP

Jeden z najpopulárnejších hercov v celom Hollywoode je jednoznačne práve Johnny Depp. Ten sa sociálnych sietí spočiatku stránil, no zdá sa, že aj on podľahol čaru Instagramu.

Ako informuje portál Ladbible, už po pár hodinách má viac, než 1,7 milióna odoberateľov. Zatiaľ na svojom profile zverejnil jednu fotografiu a jedno video a fanúšikovia sú skutočne nadšení. „Ahoj všetci. Teraz pre vás niečo nakrúcam. Dajte mi minútu,“ napísal ku fotografii. Neskôr potom zverejnil video, kde okrem iného prehovoril aj o potrebe izolácie v týchto časoch.

Fanúšikovia sú nadšení

56-ročný herec, ktorého mnohí z nás poznajú ako piráta Jacka Sparrowa je známy tým, že si rád stráži svoje súkromie, preto je prekvapením, že sa rozhodol byť súčasťou sociálnych sietí. Zdá sa však, že chce svojím fanúšikom niečo odovzdať. Tí sú, samozrejme, viac než len nadšení, keďže Johnny má v komentároch už aj niekoľko návrhov na manželstvo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Johnny Depp (@johnnydepp),

Aký otec, taký syn?

Len nedávno boli totálne hotoví z toho, keď Johnnyho dcéra, 20-ročná Lily-Rose, zdieľala fotografiu svojho 18-ročného brata Jacka, ktorý sa na Johnnyho priam neuveriteľne podobá. „Moje malé dieťa Jackie má 18 rokov. Môj braček, moje srdce a duša, všetko najlepšie k narodeninám. Veľmi ťa milujem,“ napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp),

Taktiež sa podelila o fotografiu ich dvoch vo fotobúdke, keď boli malí. Jack, podobne ako jeho otec, nezdieľa zo svetom detaily o svojom živote. Je však členom skupiny s názvom Clown Boner. Sledujete už Johnnyho Deppa na Instagrame?

0
Komentovať