Známa herečka šokovala svojím vyhlásením. Má 85 rokov, ale chce 20-ročného milenca

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Známa herečka vyvolala kontroverziu po tom, ako sa podelila o svoj názor na randenie. Má totiž istú požiadavku, ktorá ľudí pohoršila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, 85-ročná Jane Fonda vyvolala online diskusiu po tom, ako odhalila, že nebude chodiť s nikým starším ako 20 rokov a dodala, že vek je pre ňu dôležitý faktor, ak by mala opäť začať randiť. V minulosti bola herečka a spisovateľka trikrát vydatá a do roku 2017 bola v dlhodobom vzťahu s hudobným producentom Richardom Perrym. Odvtedy však jej ľúbostný život stagnoval.

Foto: profimedia

Už neplánuje randiť

V rozhovore pre Extra na červenom koberci pre Book Club v roku 2018, komédii o štyroch slobodných seniorkách, v ktorom ich knižný klub riešil román Päťdesiat odtieňov sivej, Fonda uvažovala o milostnom živote svojej postavy, zameriavajúc sa na dve dôležité veci daného filmu – priateľstvo a sex.

„A že je v poriadku, keď staršie ženy majú oboje,“ pokračovala a dodala, že jej vlastné skúsenosti neodzrkadľujú skúsenosti jej postavy. „Už nerandím, ale ešte pred pár rokmi som randila,“ priznala herečka a dodala: „Mám 80 rokov. Obchod tam dole som zavrela!“

Vyzerá to však tak, že jej názor sa o pár rokov neskôr zmenil.

Chce len mladších milencov

Najnovšie články