Otec rozprúdil obrovskú debatu a pobúril rodičov. Chce, aby mu jeho žena platila za stráženie ich dcéry

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Otca na sociálnych sieťach kritikou zasypali mnohí ľudia po tom, čo povedal, že chce, aby mu jeho žena platila za stráženie ich dcéry.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, otec sa na sociálnych sieťach trochu posťažoval, že sa jeho manželka a sused stali dobrými priateľmi vďaka spoločnej láske k hororovým filmom. Walter, sused, je slobodný otec, ktorý má dve dcéry. Jedna má 12 a jedna 14. Otec nie je fanúšikom hororov, preto keď pozerajú filmy, stará sa o ich 10-ročnú dcéru Emily a aj Walterove dve deti. „Moja žena vždy rada pozerala horory, ale mňa nikdy nebavili. Bojím sa radšej sa im vyhýbam,“ povedal.

Foto: unsplash

Hľadala niekoho s podobnými záujmami

Zároveň dodal, že mala vždy problém nájsť niekoho, kto by mal tiež rád takéto filmy a chcel s ňou tráviť čas pri ich pozeraní. Preto, keď natrafila na niekoho, koho to baví, chceli spolu tráviť čas. Plánovali pozeranie filmov a hoci muža volali tiež, odmietol. Aby toho nebolo málo, začali plánovať pozeranie filmov aj mimo domu, chodili do kina a niekedy aj na večeru. Vždy volali aj muža, lenže on si myslel, že je to plytvanie peniazmu.

Otca rýchlo omrzelo starať sa o deti