Tajomstvo nezbedného správania princa Louisa počas osláv jubilea kráľovnej je odhalené. Neuveríte, čo bolo za tým

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princ Louis si ukradol všetku pozornosť počas osláv jubilea kráľovnej Alžbety. Najmladší syn Williama a Kate spôsobil rozruch svojimi ksichtíkmi a celkovým správaním. Teraz sa však objavil dôvod, prečo sa tak správal.

Ako uvádza portál Tyla, podelil sa o to Mike Tindall, ktorý je manželom Zary Philips, dcéry princeznej Anny. Ako sa zdá, štvorročný Louis a jeho nezbedné správanie malo jednoduchý dôvod. Zjedli veľa sladkostí. Ako uviedol Mike Tindall, spolu s jeho dcérami Miou a Lenou sa zabával, avšak na oslavách bolo veľa sladkostí, takže ich vysoká hladina cukru urobila svoje.

Foto: profimedia

Zjedli veľa sladkostí

„Je pre nich ťažké žiadať od nich aby v pokoji sedeli. Bola to pre nich dlhá doba a každý rodič vie, čo všetko to obnáša.“ Princ Louis najprv ukradol pozornosť počas vystúpenia na balkóne, ceremoniálu Trooping the Colour, kedy si zakrýval uši, keď nad ním lietali lietadlá.

Louis ukradol pozornosť všetkým

Na ďalší deň sa na neho upierali všetky oči a bolo jasné, že je netrpezlivý. Svojej mame Kate ukázal, že má byť ticho, dokonca jej v jednom momente zakrýval ústa a vyplazoval jej jazyk. William a Kate dokonca napísali o Louisovi poznámku na Instagrame. Poďakovali sa všetkým ľuďom, ktorí sa osláv 70. výročia kráľovnej Alžbety zúčastnili.

Taktiež dodali, že dúfajú, že si to všetci užili tak, ako oni, pretože strávili neuveriteľný čas, „hlavne Louis“.

2
Komentovať