Žena si odmietla vymeniť sedadlo v lietadle. Rodina chcela sedieť spolu, ona pre nich mala jasnú odpoveď

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Žena rozdelila ľudí na internete po tom, čo povedala, že sa odmietla vzdať miesta v lietadle, aby mohla rodina sedieť spolu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Maresa Friedman povedala, že si nemyslí, že je drzá, ale zaplatila miesto v prvej triede za plnú cenu presne tam, kde chcela sedieť. Rodina, ktorá si s ňou chcela vymeniť miesto, si nič nerezervovala. Vysvetlila tiež, že sama je tiež rodičom a nehodlala sa pripraviť o miesto kvôli chybe niekoho iného.

Nechcela pustiť miesto rodine

Povedala, že štvorčlenná rodina ju požiadala, aby sa premiestnila, aby mohli všetci sedieť spolu. Neskôr tiež daná mamička zazerala a ohovárala ju v rodnom jazyku. Video nezostalo bez povšimnutia a mnohí si myslia, že urobila správnu vec. „Ďakujem za toto. Ako človek bez detí som sa hanbila, keď som sa nepohla. Teraz už však hovorím jasne. Zaplatila som plnú cenu, nepohnem sa.“

Komentáre ľudí rozdelili na dva tábory

„Nikdy sa svojho miesta v lietadle nevzdám. Zarezervoval som si ho dostatočne skoro, aby som dostal, čo chcem. Vaša chyba, keď ste to nespravili,“ povedal druhý. Ozvala sa dokonca aj letuška, ktorá povedala, že niektorí zákazníci bývajú nahnevaní a od nej čakajú, že ich premiestni. Nie všetci si však mysleli, že Maresa má pravdu.

„V tomto by väčšina ľudí ustúpila. Nechápem vás, veď to bola len iná ulička.“ Maresa tiež povedala, že daná letecká spoločnosť automaticky rezervuje miesta spoločne, preto sa domnieva, že rodina buď let zmeškala, alebo prišli neskoro, preto došlo k ich rozdeleniu. Sama tvrdí, že keď cestuje s deťmi ona, vždy si dáva záležať na tom, aby boli spolu.