Žena svojou vianočnou výzdobou šokovala mnohých ľudí. Svoj dom premenila na perníkovú chalúpku

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (SWNS)

Žena miluje Vianoce tak veľmi, že premenila svoj domov na obrovskú perníkovú chalúpku. Zdobenie jej trvalo viac ako týždeň.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, 34-ročná Carmen Croxall strávila dva týždne zdobením svojho domu, aby vyzeral ako perníkový domček. Mama dvoch detí vyrobila rekvizity zo starých škatúľ od mlieka, či drevených odrezkov a starej rúrky. Podľa nej je asi 70 % domu vyrobených z recyklovaných materiálov. Tvrdí, že to miluje.

Dom si originálne vyzdobila

„Všetko sa to začalo v roku 2020, kedy som pracovala tak, že som organizovala podujatia a keď to prestalo, cítila som obrovské prázdno,“ povedala. Presťahovali sa do prenajatého domu a nový majiteľ povedal, že keď vie zdobiť, môže sa realizovať. Spravila preto niekoľko zaujímavých výzdob na Halloween aj na Vianoce.

Teraz vytvorila perníkový domček, pritom jednotlivé „tehly“ sú spojené suchým zipsom. Udržia dokonca až 28 kilogramov. Niekoľko mesiacov predtým to testovala, aby vedela, že všetko bude držať tak, ako má. Zároveň museli zabezpečiť, aby to nezvlhlo.

Podľa reakcií susedov sú aj oni spokojní s tým, čo vytvorila, niektorí ľudia sú však skeptickí a myslia si, že to prehnala.