Ako vyzerali muži, keď videli svoje nevesty po prvýkrát pred oltárom? Tieto dojemné a zároveň aj zábavné fotografie vám ukážu pravé emócie

Monizz

Keď príde reč na svadby, väčšinou sa všetka pozornosť sústreďuje na nevesty a ženíchovia ostávajú akosi bokom. Pochopiteľne, nevesta by mala byť v tento deň stredobodom pozornosti. Práve jej vizáž a šaty u svadobčanov vzbudzujú najväčšie očakávania. Toľko zvedavosti na jednom mieste. Ľudia upriamujú pozornosť len na jeden bod – nevestu, zatiaľ čo pohľad na ženícha môže byť rovnako dojemný ako aj zábavný.

Článok pokračuje pod videom ↓
zenichaaaa001
pixabay.com

Svadba je nepochybne miestom, kde sa koncentrujú neuveriteľné emócie všetkých zúčastnených. Predovšetkým však najbližšej rodiny a samotných mladomanželov. Najväčší nával emócií býva spravidla v momente, kedy ženích po prvýkrát uvidí nevestu, čo by malo byť spravidla v kostole.

Prekvapenie v očiach, otvorené ústa, úsmev od ucha k uchu či nezastaviteľné potoky sĺz. Toto všetko sú štandardné reakcie ženíchov, ktorých si ľudia tak málo všímajú. Chyba je možno aj v tom, že dnes už ženíchovia prichádzajú do kostola spolu s nevestou, a tak svadobčanov ochudobňujú o tento úsmevný a príjemný moment svadobného dňa.

Každá svadba je iná a v návale stresu, nervozity, radosti a v niektorých prípadoch až miernej nenormálnosti sme schopní reagovať naozaj rôzne. Pozrite si desať úsmevných a zároveň dojímavých reakcií ženíchov v momente, keď uvideli svoju nastávajúcu po prvýkrát v svadobných šatách.

zenich007
insideweddings.com
zenich010
facebook.com
zenich002
youtube.com
zenich009
michellenewellphotography.3dubservices.com
zenich008
youtube.com

zenich006
bridalguide.com
zenich003
ktmerry.com
zenich004
bridalguide.com
zenich001
bridalguide.com
zenich005
facebook.com

Sme ľudia a sme rozdielni. Napríklad prvá reakcia môjho manžela, keď ma uvidel v svadobných šatách, bol smiech a vzápätí mu vyhŕkli slzy. Radšej som sa ho nikdy nespýtala, prečo sa smial aj plakal zároveň… A ako reagoval pri prvom pohľade na vás váš manžel?  Mimochodom, ja som sa pri pohľade na toho môjho začala tiež smiať.

Pozri tiež:Ako vyzerajú manželky najbohatších mužov sveta? Supermodelky alebo bežné ženy, ktoré ničím nepútajú pozornosť?

zdroj: babskeveci.sk (Monika), diply.com

Najnovšie články