Meghan Markle mala poslať kráľovi Karolovi dôležitý list. Neuveríte, čo mu napísala

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Vojvodkyňa zo Sussexu poslala svojmu svokrovi kráľovi Karolovi list, v ktorom vyjadrila svoje obavy z nevedomej zaujatosti v rámci kráľovskej rodiny. List bol vraj odpoveďou na list od samotného kráľa Karola, ktorý bol v čase odoslania ešte princom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa nových informácií Meghan Markle poslala svojmu svokrovi kráľovi Karolovi list, v ktorom vyjadrila svoje obavy z nevedomej zaujatosti v rámci kráľovskej rodiny. List bol údajne odoslaný krátko po rozhovore princa Harryho a Meghan s Oprah Winfrey z roku 2021, v ktorom pár riešil obvinenia, že v rámci ich rodiny existujú obavy a rozhovory o tom, aká tmavá bude pokožka ich syna Archieho, keď sa narodí. Portál People tieto informácie prevzal a doplnil z The Telegraph.

Foto: profimedia

List bol odpoveďou

Meghanin list bol údajne odoslaný ako odpoveď na list, ktorý dostala od kráľa Karola, vtedy ešte známeho ako princa z Walesu, v ktorom vyjadril svoj smútok nad napätím v rodine. Podľa nových informácií sa predpokladá, že Karol bol jediný vyšší predstaviteľ kráľovskej rodiny, ktorý nadviazal kontakt s Meghan po rozhovore s Oprah.

V správe od The Telegraph sa objavilo niekoľko nových podrobností vrátane toho, že listy uvádzajú meno člena rodiny, ktorý mal údajne poznámky o Archieho koži, a že Meghan a kráľ Karol súhlasia, že komentár nebol vyslovený s úmyslom niekomu ublížiť. Predpokladá sa tiež, že Meghan povedala Karolovi, že nemala v úmysle obviniť člena kráľovskej rodiny z rasizmu, ale namiesto toho chcela diskutovať o nevedomej zaujatosti rodiny.

Chcela diskutovať

Najnovšie články