Vzťah Juraja Tabačka si prešiel tvrdou skúškou. Jeho partnerka prezradila, prečo od neho musela odísť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (durosoko)

Nie je to tak dávno, čo si herec prešiel turbulentným obdobím, keď sa rozvádzal s teraz už bývalou manželkou. Dnes však už má po boku novú partnerku, s ktorou si nedávno prešli náročnou skúškou ich vzťahu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Koktejl, známy slovenský herec a komik Juraj „Šoko“ Tabaček sa pred štyrmi rokmi rozviedol s bývalou manželkou, s ktorou má dve deti. Netrvalo však dlho a napriek nevydarenému vzťahu svoju nádej v lásku nevzdal a našiel spriaznenú dušu. Nie je ňou nik iný, ako jeho herecká kolegyňa Jana Labajová, ktorú môžete poznať zo seriálu Hranica. Dlho svoj vzťah pred verejnosťou skrývali, no dnes už o ich láske vie každý a Jana nemala problém prehovoriť ani o náročnom období, ktorým si s hercom prešli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Labajová (@labajova)

Odlúčili sa

Najnovšie si vzťah hereckého páru prešiel skúškou ohňom. Boli od seba na mesiac a pol odlúčení. Jana totiž odcestovala do Istanbulu, kde natáča pripravovaný seriál TV JOJ Lásky v Istanbule. Na otázku, ako to bez nej Juraj vydržal, odpovedala Jana pre Top Star nasledovne: „Jáj, ťažko. Nemôžem povedať, že by to bolo ľahké obdobie, lebo predsa sme boli prvýkrát takto od seba.“

Ako si to vynahradzujú?

Najnovšie články