Herečka Diana Mórová ukázala všetko. V tomto seriáli išla úplne do naha a mnohých ľudí tým prekvapila

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Slovenská herečka zo seba ukázala všetko v českom seriáli. V jednej scéne vykročila do záberu úplne nahá.

Článok pokračuje pod videom ↓

V českom seriáli Jedna rodina, ktorý vysiela TV Nova a ktorý tiež nájdete na VOYO, Diana Mórová stvárnila postavu doktorky Beáty Horváthovej, pochádzajúcej zo Slovenska. To, že v českom seriáli hovorí po slovensky, však nie je to, čo divákov najviac šokovalo. V jednej z najnovších epizód sa totiž Diana bez ostychu vyzliekla priamo pred kamerami. Zachytil to portál Plus 7 dní.

V Evinom rúchu

54-ročná herečka sa na našich obrazovkách v súčasnosti objavuje najmä ako porotkyňa v Česko Slovensko má talent. V susednom Česku ju však pravidelne vidia na obrazovkách v role doktorky Beáty. Tá sa snaží zviesť Viléma a vyťahuje pritom všetky ženské zbrane.

Úlohou tejto postavy je pritom vyvolať v seriáli rozruch a rozhodne sa jej to darí. Navyše pre TV Nova prezradila, že sa na túto rolu tešila. „Myslím si, že všetkého veľa škodí, takže treba si vybrať len najlepšie veci. Takže ja som si vybrala tento seriál,“ prezradila Diana.

Jej najodvážnejšou scénou v seriáli je však rozhodne scéna zo sauny, do ktorej si Beáta napochoduje v Evinom rúchu a divákom sa tak naskytne pohľad na jej odhalené telo.

Najnovšie články