Rytmus a Jasmina dávajú zbohom súkromiu. Nakrúcajú vlastnú reality šou, ľuďom chcú ukázať, akí naozaj sú

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Pred niekoľkými mesiacmi Jasmina a Rytmus potešili svojich fanúšikov, keď oznámili, že sa pustili do nakrúcania vlastnej reality šou. Už vtedy ich mnohí ľudia začali prirovnávať ku Geissenovcom či Kardashiankám. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Mnohí to od známeho páru nečakali, pretože si súkromie strážili a dokonca len zriedka ukazovali svojho syna Sanela. Ani ten sa už kamerám a pozornosti nevyhne. Jasmina prostredníctvom videa informovala o ich novinke vo februári na sociálnych sieťach.

„Priatelia, je to tu. Dnešným dňom ja, Paťo, naša rodina, naši najbližší priatelia a aj ty, Gabi, strácame možno kus súkromia, ale ideme sa približovať viac ako kedykoľvek predtým. Stávate sa, ani neviete v akej veľkej miere, súčasťou našich životov oddnes. Budete s nami všade,“ povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Chcú ukázať, akí naozaj sú

Ako informoval portál Topky, za projektom je riaditeľka módnej televízie, producentka a dramaturgička Gabriela Drobová Ruman, ktorá je aj ich blízkou priateľkou. „S Jasminou sme sa o takomto projekte rozprávali už dva roky a povedali sme si, poďme do toho, už je ten správny čas…“ povedala. Zároveň dodala, že v tomto roku oslavujú piate výročie svadby a ich vzťah je úplne iný, ako by si ľudia mysleli. „Veľmi som cítila, že chcem ukázať ľuďom, akí sú naozaj. Je nejaká predstava z médií, no aký majú oni vzťah, ako sa navzájom podporujú, to nech ľudia vidia.“

Reality šou by sa mala vysielať začiatkom budúceho roka a nakrúcať sa má niekoľko mesiacov. „Musím si dávať extrémny pozor na pusu, ale teším sa. Tak ak chceli ľudia spoznať Paťa a Jasminu, tak ako inak než takto,“ povedala Jasmina vo februári.

Najnovšie články