Finalistky Ruže pre nevestu si nedali pozor. To, že sa prebojovali až do konca, prezradil tento detail

Dana Kleinová

Reprofoto: VOYO/TV Markíza

Finále Ruže pre nevestu sa blíži a s ním vznikajú aj rôzne teórie o tom, kto sa nakoniec pobije o Radkovo srdce. Tým najpozornejším očiam však neunikli detaily, ktoré jasne prezrádzajú, kto to bude.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás predtým informovali v článku, uniklo video, ktoré malo zobrazovať Radka s dvoma poslednými ružičkami na letisku. Mnohí diváci však boli skeptickí a tvrdili, že sa z neho nedá jasne vyčítať, ktoré dievčatá to sú a jediný, ktorý je tam na prvý pohľad rozoznateľný, je Radko. Toto video ale nie je jediným dôkazovým materiálom, ktorý prezrádza finalistky Ruže pre nevestu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Finalistky sa prezradili samy

Ruža pre nevestu už bola dávno dotočená a na Slovensku sa začali vysielať prvé epizódy. A hoci sme v tom čase ešte len zisťovali, ktoré dievčatá budú bojovať o srdce ženícha, dve nevesty pridali záhadné fotografie, o ktorých si ľudia myslia, že majú byť skrytým odkazom pre divákov.

Prvou z týchto žien je Stanka. Tá pridala fotografiu, na ktorej sa usmieva a pred sebou má jednu ružu. Do popisu pritom napísala: „Vždy si mala veľkú moc, drahá duša. Len si sa to musela naučiť a prísť na to sama.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

Druhú fotografiu pridala Julie. Tá síce pred sebou ružu nemá, no pridala ju do popisu k úryvku z Malého princa. „Čas, ktorý si venoval svojej ruži, robí tvoju ružu takou dôležitou. Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal. Si zodpovedný za svoju ružu.“ A hoci to možno znie ako vyznanie lásky, v tomto prípade by malo ísť skôr o výčitku, že si Radko nevybral Júliu.

V posledných epizódach sme totiž mali možnosť vidieť, že vzťah medzi Stankou a Júliou sa vyostruje a hoci to vyzerá tak, že Júlia a Jennifer odišli z vily prekvapivo ako kamarátky, v prípade Júlie a Stanky, dvoch najväčších favoritiek, to nevyzerá tak ružovo. Ich narastajúci konflikt dokonca zachytila aj upútavka na ďalšiu epizódu, v ktorej by sa napätie medzi týmito dvoma ženami dalo krájať.

Prečo by teda Júlia nemohla naznačiť, že je Radko „zodpovedný za to, čo si k sebe pripútal“, narážajúc na to, že Júlia má na Stanku očividne iný názor ako on a že svoje rozhodnutie možno ešte oľutuje?

Toto však nie je jediný uniknutý dôkaz.

Nepozorný bol aj Radko

Najnovšie články