Čo by na Meghan povedala princezná Diana? Experti na kráľovskú rodinu poznajú odpoveď

Dana Kleinová

Foto: TASR archív/ TASR/AP

Kráľovská biografka Angela Levin v novom rozhovore prezradila, ako by podľa nej mohol vyzerať vzťah medzi Meghan Markle a zosnulou princeznou Dianou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Minulý týždeň denník The Daily Express uviedol, že podľa kráľovského autora Toma Bowera Meghan a Harry údajne diskutovali o tom, že by sa zbavili windsorského priezviska a prijali by priezvisko zosnulej princeznej: Spencer. K tomu sa vyjadrila aj biografka Angela Levin, ktorá napísala aj Harryho biografiu, a označila to za nezmysel. Podľa jej slov by Diana, ak by bola stále nažive, nebola pre Meghan dosť dobrá. Informuje o tom NY Post.

Foto: profimedia

Nikdy sa nestretli

Podľa Levin ide len o pokus, ako odvrátiť diskusiu od článkov, ktoré sa momentálne objavujú na titulných stránkach. Vysvetlila: „Myslím, že je to nezmysel, myslím si, že niekto len niečo šíri.“

Levin poukázala na to, že hoci sa Meghan nikdy nestretla so zosnulou princeznou, navštívila jej hrob, pričom sa odvolala na moment, ktorý bol opísaný aj v memoároch vojvodu zo Sussexu. Princ Harry napísal, že vojvodkyňa navštívila hrob jeho matky na 20. výročie Dianinej smrti.

„Nikdy nevidela Dianu, nikdy ju nepoznala. Raz si kľakla a modlila sa k nej, keď navštívila jej hrob, ale to je tak všetko,“ opísala Levin.

Foto: Instagram (dukeandduchessofsussexdaily)

Podporovala monarchiu

Kráľovská životopiskyňa dokonca tvrdila, že zosnulá princezná by Meghan nemala rada, keďže podporovala monarchiu.

Levin o princeznej Diane tvrdila: „Veľmi podporovala monarchiu, žila veľmi blízko v Sandringhame a chodila na čaj s kráľovnou, celá rodina to robila a ona to podporovala a povedala obom svojim synom ‚Viete, je veľmi dôležité, aby sme v tom pokračovali, chcem dobré spôsoby, chcem, aby sa vám to páčilo, chcem, aby ste sa toho zúčastnili.’“

Foto: TASR/AP

Harry vidí podobnosť

V rámci dokumentu na Netflixe s názvom „Harry a Meghan“, ktorý mal premiéru minulý rok v decembri, princ Harry porovnal svoju partnerku so svojou zosnulou mamou. Meghan má podľa neho rovnaké vlastnosti súcitu a láskavosti ako Diana.

„Má rovnaký súcit, má rovnakú empatiu, má rovnakú dôveru. Má v sebe také teplo,“ povedal princ Harry o svojej manželke.

Najnovšie články