Detail, ktorý neprehliadnete. Kate Middleton na verejnosti opäť zažiarila, mnohí ľudia si všimli túto vec

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge), Fotograf: Paolo Roversi

Kate Middleton je považovaná za módnu ikonu a takmer každý jej outfit je zárukou toho, že sa v priebehu týždňa vypredá všetko, čo vyzerá podobne. Teraz zažiarila na Dňoch Commonwealthu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Hello Magazine, Kate mala na sebe skutočne pútavé modré šaty v originálnom dizajne od Catherine Walker London. Vlasy mala rozpustené, ako vždy upravené a make-up decentný a perfektný. Outfit zavŕšila modrým klobúkom, ktorý zvrchu vyzeral ako čelenka. Zladila tiež modré topánky a outfit doplnila jednoduchými šperkami.

Zaujímavý outfit

Mnohí ľudia upozornili na to, že modrou vyjadrila svoju podporu Ukrajine, nie je to však jediný detail, ktorý ľuďom neunikol. Niektorí poznamenali, že sa štýlom obliekania čoraz viac snaží zdôrazniť akúsi podobu kráľovnej, respektíve tomu, čo reprezentuje. Jej kostýmy začínajú byť oveľa viac elegantné a zdá sa, že aj šatník čoraz viac prispôsobuje úlohe, ktorá ju v budúcnosti čaká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Royal Addicted (@royaladdicted_new)

Kráľovná sa nezúčastnila

Počas týchto dní zastúpil kráľovnú jej syn princ Charles, keďže kráľovná sa rozhodla necestovať zo svojho domu vo Windsore. Bolo to prvýkrát, čo kráľovná zmeškala túto udalosť za takmer 10 rokov. Naposledy ju vynechala v roku 2013, keď sa zotavovala z ochorenia. Ku Charlesovi sa pridala jeho manželka Camilla, William a Kate a tiež princezná Alexandra.