Koľko čiar máte na zápästí? Ak ich máte 3 alebo 4, mali by ste o sebe vedieť toto

Lucia Mužlová

higherperspectives.com

Možno to bude znieť zvláštne, ale tak, ako čiary na ruke, takisto aj čiary na zápästí môžu veľa povedať o vašej osobnosti a celkovo o vašom živote. Môžete z nich tiež vyčítať informácie o vašom zdraví, a dokonca aj o tom, ako bude vyzerať vaša budúcnosť. Skúmali ste už niekedy čiary na zápästí? Len sa dobre zahľaďte.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zaujímajú vás veci medzi nebom a zemou? Určite si prečítajte aj článok o tom, že ste možno stretli človeka z minulého života.

Prvá línia

ciarynaruke2
notey.com

Priemerný človek má aspoň dve línie čiar okolo zápästia. Prvú líniu uvidíte pri pohybe zápästia. Je to tá najvýraznejšia a zároveň aj najdôležitejšia. Ak je naozaj viditeľná a kontinuálna, znamená to, že ste naozaj zdravý a vitálny človek. Ak je na nejakom mieste prerušovaná, mali by ste v niektorých veciach vo svojom živote vykonať zmeny a celkovo zmeniť váš životný štýl. Ak sa čiara na konci rozdvojuje, znamená to, že sa vaše ciele splnia. Možno nie presne tak ako chcete, no ste tak silná osobnosť, že sa vám to podarí.

Druhá línia

Pri pohľade na druhú čiaru odspodku už na prvý pohľad vidíte, či je kontinuálna, alebo na niektorých miestach prerušovaná. Ak je pevná, znamená to, že v živote zažívate viac úspechu ako neúspechu a našli ste svoje šťastie. Ak vystupuje čiara vysoko, znamená to, že by vás mohlo postretnúť bohatstvo. Naopak, prasklinky na čiare hovoria o finančných problémoch.

A čo znamená tretia a štvrtá línia? Dozviete sa na druhej strane článku…

Najnovšie články