Na túto lekciu nikdy nezabudne. Muž svojej partnerke povedal, že na materskej nič nerobí, jej reakcia je virálna

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (sierra_not_ciara)

Počuli ste hovoriť niekoho o tom, že ženy na materskej alebo v domácnosti to majú jednoduché? Že poriadne nič nerobia a vlastne si len celé dni užívajú voľno?

Asi každá matka, ktorá bola doma so svojimi deťmi vie, že to vôbec nie je jednoduché. Keď vám však o ničnerobení doma začne hovoriť váš partner, dokážete sa poriadne rozčertiť. Portál Bored Panda informoval o mame, ktorá toho už mala plné zuby a ukázala svojmu priateľovi, ako sa veci majú.

Je staranie sa o deti nuda?

Starať sa o deti znamená, že im musíte venovať svoj čas a sústredenie, a to bez ohraničenej pracovnej doby, pretože vás budú potrebovať neustále. Svojmu priateľovi teda nakrútila video, kedy mapuje svoj bežný deň doma. Na začiatku videa hovorí, že jej partner tvrdí, že ona doma nič nerobí, kým on je v práci. Čo teda robí dvojnásobná matka celý deň? Video sa stalo virálne a má milióny pozretí.

@sierra_not_ciaraI just want to feel appreciated… 😞 so many things I didn’t even record. Tik tok I am 22 stop taking this down for drinking .♬ Get You The Moon – Timmies

Video sa stalo virálne

Má už 10,7 milióna pozretí a ukazuje v ňom, ako robí domáce práce, stará sa o deti a o domácnosť celkovo. Nakrúcala, ako neustále venuje pozornosť dvom deťom a keď má čas, tak upratuje, umýva a robí všetko, čo obnáša starostlivosť o domácnosť. Na konci videa hovorí, že keď už je so všetkým hotová, napíše svojmu partnerovi a spýta sa ho, čo chce na večeru. Na konci vyjadrila frustráciu voči mužom, ktorí si svoje ženy nevážia a zabúdajú na to, čo všetko pre nich robia.

Je dôležité, aby sme sa zbavili takéhoto stereotypu a ukázali všetkým, že matky v domácnosti určite nemajú nudu a svoje voľné chvíle, keď napríklad deti spia, trávia tým, že sa starajú o domácnosť.

0
Komentovať