Keď to uvidíte, už nikdy viac to nespravíte. Žena sa mesiac neodlíčila keď uvidíte jej tvár, nebudete veriť

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Odličujete sa každý deň pred spaním? Naozaj vždy? Alebo zvyknete zaspať a už to nechať tak, lebo na to nemáte energiu? Robíte veľkú chybu.

Napriek tomu, že väčšina žien vie, že robí veľkú chybu, v prieskume až tretina opýtaných žien priznala, že sa neodlíčia najmenej dvakrát týždenne. Ako uvádza portál Daily Mail, starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá, to všetci veľmi dobre vieme. Čo ale spôsobuje takéto dlhodobé ignorovanie rutiny vašej pleti?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amando o Hoje (@amandoohoje)

Nepodceňujte odličovanie

V prvom rade škvrny na tvári, suchú pleť a krehké riasy. Zároveň tiež takto „napomáhate“ rýchlemu starnutiu pleti, to však nie je všetko. Žena sa v rámci svojho pokusu rozhodla, že sa celý mesiac neodlíči a nebude používať vôbec žiadny z obvyklých krémov a prípravkov, ktoré bežne používa. Výsledky sú neuveriteľné.

Neuveriteľný pohľad

Držala sa svojej rutiny a dávala si na pleť všetko, čo predtým, no vynechávala odmaľovanie sa. Okrem toho, že ju svrbeli oči a pokožka bola suchá, mala pocit, že to jednoducho nezvládne. Padali jej mihalnice a po desiatich dňoch si uvedomila, že jej puchnú oči. Po niekoľkých týždňoch bola veľmi mrzutá a unavená a nemohla sa dočkať, kedy už dá všetko z tváre preč. Fotografie jej tváre tiež hovoria za všetko.

0
Komentovať