Nedarí sa vám vyhladiť vrásky pomocou drahých krémov? Po tomto bude vaša pokožka hladká, bez vrások a získa mladistvý vzhľad!

Monizz

Pravdepodobne každá žena túžila odstrániť z tváre niektoré vrásky. Ak aj nie drobné, minimálne tie hlbšie sme si želali nemať aspoň na jeden deň. Namiesto používania drahých krémov a kozmetických produktov si kúpte obyčajný krém na akné.

Článok pokračuje pod videom ↓
takprosto.cc

Obsahuje totiž dve základné zložky, ktoré sú v boji proti vráskam priam zázračné. Prvou je chlorid zinočnatý a druhou kyselina hyalurónová. Tieto dve liečivá dostanú vašu pleť opäť do formy a zbaviť sa môžete nielen drobných jemných vrások, ale pravidelným a dlhodobým nanášaním aj tých hlbších.

Cesta ku krajšej pleti

Chlorid zinočnatý je jedna zo základných zložiek farmaceutických prípravkov na liečbu akné a zápalov vyvolaných zmenami, nečistotami či inými negatívnymi vplyvmi na našu pokožku. Zinok sa používa aj na liečbu lokálnych popálenín a má veľmi silné antibakteriálne a sťahujúce účinky. Upokojuje pozápalovú kožu a navracia jej pôvodnú podobu.

takprosto.cc

Kyselina hyalurónová je v súčasnosti známa ako výplň, ktorú do kože vpichujú dermatovenerológovia. Ženy si ju nechávajú aplikovať pre krajšiu a plnšiu pleť. Zvyšuje elasticitu kožného tkaniva a zlepšuje bukový metabolizmus, pričom stíha aj udržiavať vodu v tkanivách a nemá za následok žiadne alergické reakcie.

takprosto.cc

Kozmetičky však neodporúčajú krém na akné aplikovať na tvár často. Potvrdili síce ohromné účinky krému, no upozorňujú aj na vedľajšie účinky. Krém na akné s takýmto zložením by ste si na tvár nemali nanášať častejšie ako naozaj len párkrát mesiaca a potom si dať aspoň dvojmesčnú pauzu. Medzitým by ste sa mali snažiť pokožku regenerovať a premasťovať. Výborné sú aj nočné kúry s olivovým olejom vmasírovaným po kúpeli do problémových oblastí tváre.

takprosto.cc

Kombinácia chloridu zinočnatého a kyseliny hyalurónovej má neuveriteľné výsledky a zbadáte ich naozaj už po prvom použití. Prečo sme o nich teda toľko nepočuli? Pretože na citlivú pokožku nie je veľmi vhodný vzhľadom na silné dezinfekčné účinky chloridu zinočnatého. Takisto sa neodporúča používať po laserových korekciách tváre, po odstraňovaní znamienok či pigmentácie, strií a jaziev či drobných jazvičiek.

takprosto.cc

Prevencia je najlepší liek na predčasné starnutie pokožky, preto na vrásky, pupienky, hyperpigmentácie či mastnú pleť používajte krém s obsahom chloridu zinočnatého a kyseliny hyalurónovej. Je podstatne lacnejší ako kozmetické prípravy a navyše aj oveľa účinnejší.

Pozri aj: Mala som veľmi mastné vlasy, ktoré som si musela umývať každý deň. Potom mi moja kaderníčka dala tieto rady a vlasy mi stačí umyť 2-krát do týždňa

zdroj: babskeveci.sk, takprosto.cc

Najnovšie články