Toto je pravý dôvod, prečo hviezdy červeného koberca nosia vždy o číslo väčšie topánky

Mary

Určite ste si už niekedy všimli fotky celebrít, kde je viditeľné, že ich topánky sú o jedno či dve čísla väčšie. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo je to tak?  Našli sme pre vás niekoľko dôvodov, prečo sa táto taktika stala trendom nielen v spoločnosti celebrít. 

Článok pokračuje pod videom ↓
celebrity 1
adme.ru

Kvôli rôznym akciám či podujatiam bývajú herečky a modelky niekoľko hodín denne na vysokých opätkoch. Občas si kladieme otázku: Ako je to vôbec možné, že ich nebolia nohy? Veď sa vždy usmievajú, sú veselé. Ako to robia?

Tieto ženy poznajú spôsob pohodlného nosenia vysokých topánok.

celebrity 2
adme.ru

Nosenie vysokých topánok nemusí vždy znamenať nepohodlie. Modelky, herečky a speváčky, ktoré sú hviezdami Hollywoodu, poznajú spôsob nosenia vysokých topánok bez bolesti. Pripadá vám to zrejme nemožné, no pritom je to úplne jednoduchý trik.

Topánky o číslo väčšie

Vizážisti sa o perfektný vzhľad celebrít starajú takmer neustále. Vlasy, pleť, make up – o to všetko sa starajú ľudia, ktorí sú nielen odborníkmi, ale aj poradcami. Nestarajú sa len o vzhľad, ale aj o pohodlie svojich klientiek.

celebrity 3
bodas.net

Veľkým problémom bola už v minulosti bolesť pri nosení vysokých topánok. Po čase sa však prišlo na to, že pokiaľ budú ženy nosiť topánky, ktoré sú o číslo väčšie, predíde sa tak veľkej bolesti. Tento trik by ste mali určite praktikovať aj vy.

celebrity 5
adme.ru

Skvelým trikom sú aj silikónové vložky do topánok. Vnútro topánky jednoducho vyložte silikónovou alebo gélovou vložkou. Týmto jedinečným trikom zabezpečíte, že sa vám noha nebude šmýkať a predídete tzv. „Popoluškinmu efektu“. Noha v topánke bude pekne sedieť a nebude tesne stlačená, čo znamená, že sa nebude zaťažovať krvný obeh a žiadny opuch sa nedostaví. Či už budete na nohách celý deň alebo hodinu, na tento trik určite nezabúdajte.

celebrity 6
adme.ru

Ďalším tajným pomocníkom pre vás bude aj obojstranná páska. Zabezpečí vám pohodlie a aj istotu, že noha zostane presne tam, kde má byť.

Tieto triky vám nielenže uľahčia život, ale zároveň vás ochránia pred opuchom a pľuzgiermi. Určite sa ich naučte používať a uvidíte, že vám vaše nohy samé poďakujú.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), adme.ru