Husté riasy a dlhé mihalnice – vďaka týmto overeným tipom

PR článok

zdroj: Notino

Príroda si občas zo žien robí srandu. Okrem celulitídy či vrások na tvári, mnohým ženám dopriala len krátke mihalnice či riedke obočie. My však máme riešenie. Vďaka overeným tipom a zázračným séram na rast mihalníc budú aj vaše riasy závideniahodné.

Tipy, ako podporiť rast mihalníc a získať dlhé riasy

Dlhé a husté mihalnice až do nebies dodávajú dojem hlbokých očí, ktoré pôsobia príťažlivejšie. Preto existuje niekoľko spôsobov, ako podporiť rast mihalníc a dosiahnuť tak dlhé riasy.

Konzumujte zdravú stravu

Aby vaše mihalnice rýchlo rástli, je potrebné im dodať výživu zvnútra. Preto je potrebné konzumovať zdravú stravu bohatú na živiny, minerály a vitamíny. Práve tie podporujú rast vlasov, vrátane obočia a mihalníc. Konkrétne odporúčame konzumovať vajcia, mliečne výrobky, ryby, strukoviny, zeleninu a ovocie.

Používajte sérum na rast mihalníc

Používať sérum na mihalnice je jeden zo spôsobov, ako môžete urýchliť rast mihalníc. Značka The Ordinary patrí medzi poprednú značku, ktorá si zakladá najmä na kvalitnom zložení. Ordinary kozmetika sa vyznačuje hlavne tým, že výrobky sú bez parabénov, síranov a farbív. V ponuke v súčasnosti nájdete aj veľmi účinné sérum na riasy. Ide o sérum na mihalnice a obočie The Ordinary Multi-Peptide Lash and Brow Serum, ktoré obsahuje extrakty s peptidovými komplexmi a kofeín pre plné obočie a mihalnice. Pravidelným používaním tohto séra na mihalnice môžete už po 4 týždňoch spozorovať viditeľné výsledky. Okrem hustoty sa vaše mihalnice a obočie predlžia. Odporúča sa sérum nanášať ráno a večer ešte pred aplikáciou ostatných krémov a sér na tvár.

Rovnako môžete skúsiť rastové sérum na riasy FacEvolution Hairplus, ktoré vám pomôže dosiahnuť maximálnu prirodzenú dĺžku a hustotu rias počas 4-8 týždňov. Pomôcť môže aj požívanie riaseniek, ktoré obsahujú vitamíny a proteíny na rast mihalníc.

Masírujte si mihalnice a odstráňte z nich nečistoty

Pravidelnené masírovanie mihalníc a starostlivé čistenie mihalníc vám môže pomôcť s ich rastom. Odporúčame používať kvalitné kozmetické produkty na oči každý večer pred spaním a prestať s nadmerným trením očí napríklad pri odstraňovaní make-upu.

Kvalitná starostlivosť zabezpečí rast vašich mihalníc

Dodržiavaním jednoduchých tipov a dôkladnou starostlivou môžete podporiť rast vašich mihalníc. Nezabudnite, že rast mihalníc je individuálny proces a výsledky sa môžu líšiť medzi jednotlivcami. Buďte trpezliví, pokračujte v starostlivosti o svoje mihalnice a používajte sérum na rast mihalníc, aby ste dosiahli požadované výsledky.

PR článok Notino

Najnovšie články