Kvôli novému účesu cestovala do inej krajiny, zaplatila stovky eur: Pozrite sa, či to stálo za to

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (bryn.elise)

Zmena účesu je pre množstvo žien niečo, nad čím musia veľmi dlho premýšľať. Väčšina je ochotná urobiť pre zmenu naozaj čokoľvek. Aj zaplatiť nehorázne peniaze či cestovať po svete.

Ak ste ochotná pre perfektný účes urobiť čokoľvek, potom vás neprekvapí Bryn, ktorá sa kvôli dokonalému účesu rozhodla letieť z USA až do Turecka. Ako uviedla na svojich sociálnych sieťach a na TikTok-u, pre svoj vysnívaný účes bola ochotná urobiť čokoľvek. Teda, kým to nebude stáť príliš veľa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Traveler (@bryn.elise)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Traveler (@bryn.elise)

Rozhodla sa, že pôjde ku kaderníkovi do Turecka

Svoje vlasy si chcela dať zosvetliť a zároveň predĺžiť, no suma, ktorú jej v kaderníctve ponúkli, presahovala tisíce eur. To ju prekvapilo, takže začala hľadať iných kaderníkov, u ktorých by ju zmena vyšla lacnejšie. Našla jedného, ktorý na Instagrame zverejnil fotografiu účesu, ktorý by chcela aj ona.

@bryn.elise It cost less INCLUDING my 2 week vacation here 🤝 More info ⬇️ #travel #hair #travelhacks #remotework ♬ taehyun is so bf – amber ✘ | rest

Keďže je to cestovateľka, sadla na lietadlo a rovno si rezervovala termín u kaderníka. Ako neskôr povedala svojim fanúšikom, sedela u neho osem hodín, kedy jej vlasy farbil a hľadal správny odtieň, plus jej aplikoval príčesky. Zaplatila približne 400 eur a ešte aj absolvovala dovolenku.

0
Komentovať