12 dokonalých ženských strihov pre všetky vekové kategórie. Zistite, ktorý sa vám hodí najviac

Lucia Mužlová

Dlhé alebo krátke? Farbené či prirodzené? S týmito otázkami sa určite neraz stretla každá žena. Možno mnohé z vás tiež veria, že iba dlhé vlasy vyzerajú žensky. Tu avšak nájdete jasné dôkazy o tom, že aj krátke vlasy sú vhodné v každom veku a neuberajú ani štipku na kráse ženy.

20+ rokov

View this post on Instagram

omg selena -poppy What are some good books?

A post shared by rachel, poppy, emaleigh (@kissing_souls) on

https://www.instagram.com/p/BMeRbZwBqTQ/

Ideálny vek experimentovať s účesmi a zároveň tak hľadať svoj vlastný štýl. Asymetria, neobvyklé farby, extrémne krátke alebo dokonca vyholené – máte k dispozícii neobmedzený výber.

30+ rokov

View this post on Instagram

Olha só que liiiindo o cabelinho novo da atriz Paloma López! O corte foi feito pelo @juliocpenatti e a make por @allexgorenmua. E a @palomalopezoficial deu suas dicas pra gente: "O que eu AMO fazer no meu cabelo (já que ele não é liso por completo) é o Botox da Truss. Não tem erro! Se secar com secador fica liso e sedoso e não precisa de chapinha… Se deixar secar natural faz as minhas pontinhas onduladas sem frizz. Se seu namorado gosta de cabelos longos, já já ele vai ver a mulher que você vai se tornar com o cabelo curto e pode ter certeza que ele vai preferir a de cabelos curtos kkkk. Não é que temos mais atitude, mas a nossa imagem passa uma atitude diferente. Acho extremamente feminino e sexy o cabelo curto. Se eu colocar um vestido preto básico, com o meu corte de cabelo você pode ter certeza que me destacarei mais do que um mulherão com o mesmo vestido que o meu ou melhor do que o meu com os longos cabelos soltos. O curto valoriza o rosto, alonga o pescoço…"

A post shared by ShortHair | CabeloCurto (@meucabelocurto) on

https://www.instagram.com/p/_z3hMVivhC/

Účesy v tomto veku by mali byť jednoduché na starostlivosť a úpravu. V tomto veku je lepšie opustiť výrazné farby. Chlapčenský krátky strih sa hodí ženám s pravidelnými a jemnými črtami tváre a rovné vlasy sa pestujú najjednoduchšie ak sú husté a dajú sa ľahko upraviť. Kaderníci odporúčajú meniť účes postupne a nie drastickým spôsobom.

40+ rokov

https://www.instagram.com/p/BGdE2GRwcGq/

View this post on Instagram

💫💫

A post shared by Yavuz Akgüç (@yavuzakguc) on

Po tomto veku sa ženy snažia vyzerať mladšie než je ich vek a účes je pri tomto rozhodujúci. Vyberte si účes, ktorý je nenáročný na úpravu, komplexný výtvor vám môže pridať niekoľko rokov. Vyhnite sa uhladenosti, zamerajte sa na účes s ľahkým nádychom nedbalosti, ktorý vašim vlasom dodá objem.

50+ rokov

Namiesto jednej farby použite viacero odtieňov, vďaka ktorým získate mladší vzhľad. Vyhnite sa príliš krátkym alebo veľmi dlhým vlasom. Prirodzený objem vašim vlasom dodajú vlny a postupný strih vlasov.

Zdroj: babskeveci.sk (Bianka Pontyová), adme.ru

0
Komentovať