Vianočná súťaž: Kto povedal, že po 40-tke nemôžeme vyzerať ako bohyne? Vďaka týmto tipom sa vám to podarí

Lucia Mužlová

titulka

Milé dámy! Blížia sa Vianoce a my v redakcii sme sa rozhodli odmeniť aj vás! Čakajú na vás skvelé kozmetické balíčky, ktorými potešíte seba, svoju priateľku, prípadne nevestu, dcéru či vnučku. Rozhodnite sa sami, koho obdarujete. Najskôr sa ale budeme venovať tipom na líčenie pre ženy po 40-tke. Vek je len číslo a nikto nepovedal, že čím sme staršie, tým sa máme o seba starať menej. Poďme na to! 

Článok pokračuje pod videom ↓
1
babskeveci.sk

Samozrejme, že tento článok nie je určený len pre dámy v tom najlepšom veku. Do súťaže sa môže zapojiť každý, bez ohľadu na vek. Budem vám držať palce.

Hydratácia je základ

sutaz1
pinterest / sadieraeandco

Chystáte sa dnes nalíčiť? Určite nezabúdajte na samotné prvé kroky, ktoré musíte pre líčením spraviť. Vyčistite si pleť a naneste nejaký hydratačný krém. Počkajte, kým sa dobre vsiakne do pleti a môžete pokračovať v líčení. Hydratácia je dôležitá, a to najmä teraz, keď sa vonku ochladilo. Navyše tak predchádzate vzniku akné a vrások.

Zakryte problematické partie

sutaz2
tumblr / krauzer

Nepoužívate make-up? Nevadí! Po 40-tke už naša pleť nie je problematická ako keď sme boli v puberte. Na drobné nedokonalosti vám pokojne postačí aj korektor. Zakryjete drobné jazvičky, kruhy pod očami a zvýrazníte miesta, ktoré chcete, aby boli zvýraznené. Stačí naozaj málo a vaša pleť bude vyzerať prirodzene a pekne.

Ak sa chystáte na kávu s kamoškou..

3
babskeveci.sk

Nechystáte sa na žiadnu oslavu či ples? Potom tomu prispôsobte aj svoje líčenie. Nepotrebujete očné tiene ani veľa „vylepšovákov“. Pokojne vám postačí maskara a jemný rúž na pery. Dnes sú v móde hlavne tie matné, ktoré po zaschnutí vydržia jedlo aj pitie, takže sa nemusíte chodiť na toalety „prepudrovať“. Niekoľko darčekov na bežné denné líčenie nájdete aj v našich balíčkoch.

Dodajte svojim líčkam farbu a život

sutaz
pinterest.com

Ak chcete vykúzliť naozaj prirodzený vzhľad, stavte na lícenku. Stačí labutienkou alebo štetcom jemne poprášiť povrch lícenky a naniesť ju na oblasť líčok. S lícenkami však opatrne, aby ste nevyzerali ako Marfuša z Mrázika. Že nemáte lícenku a nechcete do žiadnej investovať? Nevadí! Postačí vám aj akýkoľvek rúž. Stačí si prstom trochu naniesť na líčka a rozmazať. Docielite tak veľmi prirodzený vzhľad.

Teraz už ale pár slov k samotnej vianočnej súťaži. Za balíčky ďakujeme stránke krasotika.sk, kde nám veľmi milé baby zaslali niečo pre vás. Zasúťažíme si o balíčky kozmetiky, v ktorých nájdete matné rúže, riasenky, laky na nechty, telové maslá, ktoré využijete po každom sprchovaní, taktiež aj sprchové gély, ktoré voňajú proste fantasticky a ešte oveľa viac.

4
babskeveci.sk

Ako sa do súťaže zapojím?

Jediné, čo stačí urobiť, je podporiť nás a dať „LIKE“ na našu facebookovú stránku Babské veci a zdieľať tento článok. Do komentára nám napíšte, aké témy by ste chceli na tejto stránke do budúcna vidieť. Súťaž trvá do 15.12.2017 a výhercov budeme kontaktovať formou správy na sociálnej sieti facebook.

Držím vám úprimne všetkým palce.

2
babskeveci.sk

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články