Nevedela či sa má smiať, alebo plakať. Žena si nafarbila nevýrazné obočie, z výsledku bola zhrozená

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (caseywsouthern)

Počas lockdownu boli služby zatvorené, a preto sme mnohé procedúry museli robiť samy. Starali sme sa o vlasy, o svoju pleť a robili sme rôzne veci, ktoré by sme inak zverili do rúk odborníkom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál The Sun informoval o žene, ktorá urobila veľkú chybu. Rozhodla sa, že si doma nafarbí obočie. Video zverejnila na sociálnej sieti TikTok a stala sa virálna. Tvrdí, že sa držala návodu, no napriek tomu jej pokus dopadol úplne inak. V súčasnej dobe si ženy dávajú záležať na svojom obočí a berú to ako niečo, čo doplňuje celkový obraz tváre.

@caseywsouthernBrow video part twooo ##fail ##eyebrowtutorial ##eyebrowsonfleek♬ original sound – Casey Watson Southern

@caseywsouthernMy Epic eyebrow fail video ##fail ##hotmess ##eyebrowtutorial ##eyebrowsonfleek♬ original sound – Casey Watson Southern

Nechala si to trochu dlhšie

V závislosti od odtieňa, ktorý chcela, si mala nechať produkt aplikovaný minútu a pol pre svetlý odtieň a tri minúty pre tmavší. Casey sa však pozabudla a farbu si nechala na obočí až päť minút. Neskôr začala panikáriť a obočie si začala drhnúť tampónom, no nepomohlo to, zostalo totálne čierne.

Nepomohli jej však ani rady od komentujúcich. Pokiaľ si nie ste istá, takéto procedúry by ste radšej mali nechať na odborníkov. Alebo poznáte nejakú overenú metódu na farbenia obočia? Dajte nám vedieť v komentároch.