S týmto receptom sa navždy zbavíte celulitídy. 2 centimetre zo stehien mi ubudli už za jeden mesiac

Lucia Mužlová

Jablká sú povedzme také typické slovenské ovocie. Ja mám jablká veľmi rada a práve teraz je to obdobie, kedy v záhrade zbierame úrodu. Toto ovocie má skvelú chuť a navyše je šťavnaté, sladké a čistí nám zuby. Potom som prišla na to, že jablko je liekom nie len zvnútra, ale pomôže vám v boji proti celulitíde.

Článok pokračuje pod videom ↓
jablka1
takprosto.cc

Jablková masáž nie je nič nové. Poznali ju už aj naše staré mamy. Ak sa chcete zbaviť celulitídy a nechcete vyhadzovať naozaj veľa peňazí na špeciálne kozmetické prípravky či dokonca chirurgické zákroky, použite jablká. Myslím si, že ste doteraz skutočne nevedeli, čo vám leží pod nohami na záhrade.

Jablká obsahujú veľké množstvo vitamínov a najmä vitamínu C, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke a pôsobí zároveň aj ako antioxidant a zdroj vitamínu B, pričom toto všetko napomáha k revitalizácii pleti. Peptidy z jablčnej drviny odstraňujú z pokožky toxíny a ostane vyhladená, čistá a jemná.

jablka2
takprosto.cc

Už aj v niektorých kozmetických salónoch nájdete špeciálnu masáž za pomoci jabĺk. No prečo by ste mali platiť kozmetickému salónu, keď si takúto masáž môžete urobiť aj v pohodlí vášho domova? Na jednu kompletnú masáž stehien a zadočku budete potrebovať asi dve jablká strednej veľkosti.

jablka3
takprosto.cc

Ako na to?

Jablká zalejte vriacou vodou. Rozrežte ich na polovicu a každou polovicou si prechádzajte po pokožke a jemne ju masírujte. To isté urobte z druhou polovicou jablka a následne aj s druhým jablkom. Masáž by mala trvať približne 20 minút. Po masáži pokožku osprchujte letnou vodou a hneď po osušení aplikujte a naneste hydratačný krém.

jablka4
takprosto.cc

Frekvencia a trvanie masáže sa samozrejme môže odvíjať od závažnosti celulitídy. výsledky sa dostavia už po prvom mesiaci a budete naozaj prekvapené. Po prvej masáži bude vaša pokožka príjemná na dotyk, hladká, čistá a svieža. Vyskúšajte tento skvelý prírodný trik a budete prekvapené, ako dobre funguje.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Najnovšie články