Žena zverejnila jednoduchý trik, ako si doma odstraňuje manikúru. Odborníčky však len krútia hlavou

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Či už chodíte na nechty k manikérke, alebo si ich robíte doma, je to dobrý pocit, keď máte hotovú manikúru a upravené ruky. Niekedy však musíte bojovať s tým, ako ju dať dolu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla zverejnil trik ženy s menom Emilia, ktorá zdieľa rôzne rady a triky v oblasti starostlivosti o nechty. Najnovší z nich však ocení každý, kto používa nalepovacie umelé nechty a má problém s tým, ako ich dať dolu. Pri ich odstraňovaní si môžete potenciálne poškodiť vaše vlastné nechty, preto je dôležité zamerať sa na ten správny spôsob.

Stačí len jednoduchý trik

Emilia si vo videu namieša roztok horúcej vody, mydla na ruky a oleja, do ktorého si potom namáča ruky. Po namočení na 15 až 20 minút si vie nechty jemne odstrániť pomocou tyčinky na nechtovú kožtičku. Jej trik sa stal hitom a mnohé ženy ho ocenili, pretože počas odstraňovania umelých nechtov trpia bolesťou a ešte si aj poškodzujú svoje vlastné.

Manikérka Jessica Lee však upozornila na to, že pokiaľ si dávate akrylové alebo gélové nechty, jednoznačne by ste mali zájsť do salóna, keď si ich chcete nechať odstrániť. Určite by ste si ich nemali dávať dolu svojpomocne a už vôbec nie silou.

Najnovšie články