S manželom zostala aj po tom, ako ju podviedol. Neuveríte, čo ženu nakoniec donútilo od neho odísť

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena zistila, že ju manžel podviedol, no rozhodla sa s ním ostať z prostého dôvodu – mal peniaze. Teraz sa však situácia zmenila a ona už nemá dôvod ďalej ostávať po jeho boku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, mama štyroch detí priznala, že ostala so svojím 51-ročným manželom aj po tom, ako zistila, že ju pravidelne podvádza. Pracuje totiž v banke a zarába veľké peniaze, takže žena s nadšením sledovala, ako sa mu v jeho kariére stále viac darí. Navyše ju všetky jej kamarátky presvedčili, že má šťastie, keďže si vďaka nemu môže kúpiť čokoľvek si len zaumieni. Situácia sa však rýchlo zhoršila.

Neustále ju podvádza

Žena vysvetlila, že manžel bol k nej aj k ich deťom vždy láskavý, hoci ju podvádzal. 50-ročná žena však objasnila, že počas ich 13-ročného manželstva videla, ako sa z empatického, štedrého a múdreho muža rýchlo stal závislák od sexu, ktorý nedokázal povedať nie. Vysvetlila, že nielenže spával so svojou asistentkou, bežne mal jednorazovky na rôznych konferenciách a popritom chodil s kolegami aj do striptízového klubu. Dodala: „Posledné dva roky navyše platí nájom nejakej vysokoškoláčke a teraz začal aj nejakej 24-ročnej fotografke.“ 

V príspevku tiež rozzúrená manželka vysvetlila: „Môj manžel nebol tradičný vysokoškolský študent. Pochádzal z chudobného prostredia so závislými rodičmi.“ Z tohto dôvodu na sebe pracoval viac ako ostatní, vytváral si kontakty v kariérnom svete a neskôr získal prácu v investičnom bankovníctve v New Yorku. Z muža sa podľa ženiných slov stalo to obľúbené dieťa, ktoré náhle dostalo všetko a nedalo sa kontrolovať.

A zatiaľ čo si muž užíval, žena ostávala doma s ich 13, 12, 10 a 8-ročným dieťaťom. O jeho aférach sa tak dozvedela od jeho kolegýň, ktoré mali nemiestne narážky a predhadzovali jej to pred oči. Neskôr jej to však povedal aj jej manžel, keď jej vysvetlil, že buď bude tolerovať jeho návštevy striptízového klubu, alebo môže od neho odísť, ale uplatní predmanželskú zmluvu a tak jej nič neostane.

A aby toho nebolo málo, jedna mužova milenka si založila profil na sociálnej sieti, kde sa chváli tým, že má v posteli bohatého muža a dokonca ho tam ukazuje bez toho, aby mu zakryla tvár.

Vyhodili ho z práce

Najnovšie články