Chlapi v lietadle kričali na ročné bábätko, lebo nevedelo zaspať. Reakcia vás dostane

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Cestovanie lietadlom naozaj nie je úplne jednoduché, a to hlavne s deťmi. Reakcia cestujúcich vás však niekedy dorazí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, jedna mamička zaútočila na niektorých mužov počas letu po tom, ako na jej ročného syna kričali a nadávali mu. Malé deti sú často predmetom kritiky, čo sa týka lietania, a to hlavne pri dlhých letoch. Niektoré deti to jednoducho zvládajú ťažšie. Táto konkrétna situácia je však podľa mamičky vinou cestujúcich a nie jej dieťaťa.

Kričali na malé dieťa

„Včera večer sme s mojím dieťaťom, ktoré akurát oslavovalo jeden rok, cestovali z Bali na Nový Zéland. Opití chlapi pred nami nadávali môjmu dieťaťu za to, že plače a následne ho hlasným smiechom opakovane budili. Bábätká nie sú pri letoch problémom,“ povedala.

Zasiahli letušky

Ďalej vysvetlila, že muži počas letu sklopili svoje sedadlá, takže jej dosť sťažovali prechod, napríklad na toaletu. Našťastie, zasiahli letušky, ktoré povedali, aby si dali sedadlá do predošlej polohy a keď videli, že sú opití, prestali im podávať alkoholické nápoje.

Keďže bábätko malo len rok, ťažšie zvládalo meniaci sa tlak a hlasný motor. „Cestujúci by mali mať pochopenie pre rodičov s malými deťmi. Pre ne je to niekedy ťažké a nedá sa to predvídať,“ povedala mamička.

Najnovšie články