Zmenili sa na nepoznanie. Pár sa spoločne vybral na cestu chudnutia a dnes sú o niekoľko čísel ľahší

Dana Kleinová

Foto: Instagram (discoveringdanny)

Manželský pár sa rozhodol začať cestu zdravého životného štýlu spoločne, a vyplatilo sa. Dnes vyzerajú na nepoznanie, no ich cvičebná rutia stále pokračuje. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, v čase, keď sa Lexi stretla s Dannym, nebola na tom fyzicky najlepšie a to sa podpísalo aj na jej psychickom zdraví. No hoci to bolo pre ňu náročné obdobie, rýchlo zistila, že muž, ktorého spoznala, je jej spriaznenou dušou. Danny dokázal vidieť viac než len jej vzhľad a nakoniec to bol on, kto jej pomohol spraviť zo seba nového človeka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Danny Reed (@discoveringdanny)

Neboli na tom najlepšie

Lexi a Danny čelili zdravotným problémom a viedli sedavý životný štýl. Ich predstava zábavy sa točila okolo užívania si v bufetoch s neobmedzenou konzumáciou a objednávania si jedla k sebe domov s tým, že zdravie odsúvali na druhú koľaj. Táto rutina výrazne obmedzila ich aktivity. Túry a romantické prechádzky vymenili za večery na gauči kvôli fyzickým obmedzeniam a Lexina frustrácia rástla, keď sa ich možnosti zmenšovali.

Jej pretrvávajúce zdravotné problémy navyše umocnili Lexiine obavy z nájdenia vhodných svadobných šiat. Po ich svadbe sa pustila do svojej premeny, motivovaná svojím snom stať sa matkou a uvedomením si, aké dôležité je osvojiť si zdravší životný štýl, aby si zabezpečila bezpečné tehotenstvo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Danny Reed (@discoveringdanny)

Rozhodli sa pre zmenu spoločne

Danny a Lexi túžili urobiť zásadné zmeny vo svojom živote a čelili výzvam, keď uvažovali o návšteve posilňovne. Báli sa totiž cvičiť medzi profesionálmi, ktorí sú už v posilňovni zabehnutí. Po usilovnom hľadaní  však objavili telocvičňu, ktorá poskytovala pohodlné prostredie a Lexi navyše našla posilňovací stroj, ktorý sa jej veľmi páčil.

Aby sa podelila o svoju cestu k lepšiemu zdraviu, Lexi ju začala dokumentovať na svojom účte na instagrame. Ich pokrok prilákal tisíce fanúšokov, ktorí z celého srdca podporovali ich snahu a sledovali ich úsilie. Ten sa však zastavil, keď Lexino zdravie na seba upozornilo tým najhorším spôsobom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Danny Reed (@discoveringdanny)

Upadla do kómy

V roku 2022 Danny uverejnil, že Lexi čelila opakujúcim sa zdravotným problémom, ktoré sa len zhoršili, keď bola nedávno chorá. Nedokázala v sebe udržať jedlo a neustále sa cítila choro. Dannyho znepokojenie vyvrcholilo, keď si všimol jej nezvyčajné správanie, čo viedlo ku kľúčovému objavu – bolo to kvôli zlyhaniu orgánov.

Lexi si prešla naozaj ťažkým obdobím, keď upadla do kómy. Teraz je však odhodlaná vrátiť sa späť na cestu fitness po boji s kalcifylaxiou, ktorá ju na niekoľko mesiacov znehybnila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lexi Reed (@fatgirlfedup)

Pokračuje ďalej

Koncom augusta sa Lexi triumfálne vrátila do telocvične a opäť začala zdieľať svoju cestu na instagrame. S hrdosťou oznámila, že sa jej stav zlepšil a zbavila sa kalcifylaxie, vzácneho a závažného stavu charakterizovaného hromadením vápnika v krvných cievach, ktorý blokuje prietok krvi do kože.

Dnes sa Lexi sústreďuje na dosahovanie stabilného pokroku a na to, aby každým ďalším dňom bola silnejšia a Danny ju, samozrejme, na každom kroku podporuje.

Najnovšie články