Schudla viac než 30 kíl a dnes je z nej modelka spodnej bielizne. Stačilo, že zmenila vo svojom živote túto vec

Dana Kleinová

Foto: YouTube (truly/Angela Crickmore)

V momente, ako sa rozhodla zmeniť svoju postavu, zmenil sa celý jej život. Dnes je zo ženy úspešná modelka spodnej bielizne a svoju postavu viac neskrýva. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako priznala pre kanál Truly, 44-ročná Angela Crickmore sa presťahovala do Spojeného kráľovstva, keď mala 20 rokov a so zmenou bydliska sa zmenili aj jej stravovacie návyky. S neustálym prísunom nezdravého jedla sa začalo meniť jej telo a náhle bola ťažšia než kedykoľvek predtým. Postupne pribrala až 30 kíl a zrazu sa vôbec nespoznávala. Rozhodla sa preto vydať na cestu za zdravím a dnes je z nej osobná trénerka.

Foto: Instagram (angelcrickmore)

Pýtali sa jej, či je tehotná

„Viac tlaku som zažívala od žien. Pýtali sa ma, či som tehotná. Hovorili mi, že mám takú peknú tvár, tak prečo som tučná. Vtedy som pochopila, že moja strava sa musí zmeniť,“ spomína Angela. Najbližších 8 mesiacov na sebe neustále pracovala a jej úsilie sa vyplatilo. Z pôvodných 86 kíl má dnes len 53. Schudla tak celých 33 kilogramov.

„Po siedmich rokoch žitia v Spojenom kráľovstve som pribrala 30 kíl a nosila som veľkosť XL. Záleží mi na mojom vzhľade a zdraví, a tak ma to pomaly začalo ničiť. Vo svojom vnútri som vedela, že toto nie je skutočná Angela. Toto nie som ja,“ spomína Angela pre Newsweek.

Prišiel bod zlomu

Najnovšie články