Muž dostal od manželky bizarné ultimátum. Ak nebudú mať ďalšie dieťa, rozvedie sa s ním

Dana Kleinová

Foto: Pexels / Photo by Priscilla Du Preez 🇨🇦 on Unsplash

Muž sa obrátil na internet po tom, ako mu jeho manželka dala ultimátum. Veľmi ju miluje, no jej podmienky jednoducho nedokáže splniť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, rodičovstvo je náročné, najmä ak sa s partnerom nezhodnete na otázkach, ktoré ovplyvnia vašu rodinu. Napriek tomu, že sú šťastne zosobášení už takmer dve desaťročia, žena dala svojmu manželovi srdcervúce ultimátum tesne pred dovŕšením štyridsiatky. Chce tretie dieťa a ak ho nebude mať, s manželom sa rozvedie.

Foto: Pexels

Chce ďalšie dieťa

Stále zúfalo zamilovaný do svojej manželky sa muž obrátil na internet a požiadal o radu. S manželkou totiž boli aj v manželskej poradni, no ich problému to nepomohlo. V dlhom príspevku v diskusnom fóre tak muž vysvetlil, že v tínedžerskom veku už mali dve deti a tak váhal, či chce mať tretie.

Napísal: „Deti sú zdravé, šťastné a na strednej škole. Moja manželka sa rozhodla, že chce ďalšie dieťa a je ochotná sa kvôli tomu rozviesť, ak to odmietnem.“

Keďže si predtým myslel, že ich rodina je kompletná, muž si nechal urobiť vazektómiu a plánoval odísť s manželkou do dôchodku, keď ich najmladší syn skončí strednú školu – čo by bolo už o štyri roky. Vysvetlil: „Na tomto pláne sme pracovali 15 rokov, ale teraz si moja žena myslí, že si môžeme dovoliť ďalšie dieťa a mali by sme ho mať. Na 100 % som skončil s deťmi. Tie, ktoré mám, mám rád, ale už mi to stačí.“

Štyridsiatnik sa tak zúfalo snažil zachrániť svoje manželstvo, že dokonca chodil s manželkou do poradne, ale ich hodinové sedenie raz za dva týždne nepomohlo.

Prosiac na fóre napísal: „Ako to mám vyriešiť a zachrániť svoje manželstvo?“

Internet radí

Najnovšie články