Žena zverejnila príspevok, ktorý mnohých zasiahol: Muž chcel, aby som navarila, potom sa išiel najesť k mame

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Vzťahy medzi nevestami a svokrami bývajú často veľmi napäté. Kým svokry si zvyčajne myslia, že pre ich syna nie je nikto dosť dobrý, nevesty zase len ťažko prehryznú to, keď ich muž inklinuje k svojej mame.

Článok pokračuje pod videom ↓

Je pravda, že niekedy za zlé vzťahy môže nedostatočná komunikácia, ale na vine je často samotný muž, ktorý balansuje medzi svojou ženou a mamou a nevie, komu má dať prednosť. Na jednej strane je tu žena, ktorá ho vychovala a porodila, na druhej tá, s ktorou plánuje stráviť život. Portál Brightside zverejnil slová ženy, ktorá zostala zo svojho manžela prekvapená.

Ako by ste zareagovali vy?

„Neviem, čo mám robiť. Som pracujúca žena, ktorá však varí doma. Moja svokra stále volá môjmu manželovi s tým, čo máme na večeru, a potom ho pozve, aby sa najedol s ňou… Nedávno som sa rozhodla, že ho prekvapím a uvarím mu obľúbené jedlo, ktoré už dlho chcel.

Ilustračné foto: unsplash

Keď sme si sadli a začali sme jesť, zavolala mu jeho mama. Povedala mu, že navarila jedlo, ktoré má ešte radšej a pozýva ho. Môj muž sa bez rozmyslu postavil a odišiel ku nej domov. Bola som prekvapená, nahnevaná a jedlo som vyhodila,“ napísala žena.

Manžel bol nahnevaný

Aby toho nebolo málo, o chvíľu prišiel domov aj jej manžel, ktorý bol nahnevaný. Ukázalo sa, že jeho matka klamala o jeho obľúbenom jedle a len chcela, aby bol pri nej. Keď zistil, že jeho žena vyhodila jeho obľúbené jedlo, nahneval sa ešte viac a povedal, že čo urobila ona, je ešte horšie ako to, čo urobila jeho mama.

Foto: unsplash

Podľa mnohých ľudí sa zdá, že mama žiarli a chce mať svojho syna len pre seba a že jeho manželka má právo byť nahnevaná. Tiež sa zdá, že je k svojmu dieťaťu veľmi pripútaná a chce ho mať pre seba. Čo si o tom myslíte vy?

Najnovšie články