Bezpečnostné kamery zachytili neskutočný pohľad. Batoľa sa pokúsilo ochrániť rodinu pred lúpežníkmi

Dana Kleinová

Reprofoto: The Sun

Video z bezpečnostných kamier zachytilo niečo neskutočné: Batoľa sa pokúsilo zastaviť prepadnutie a potom sa dokonca rozbehlo za lúpežníkmi. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Sun, batoľa sa pokúsilo zastaviť maskovaných zločincov, ktorí zaútočili na tínedžerku a dospelého muža, ktorí boli na ulici spolu s ním. Incident sa odohral v South East London a zachytili ho bezpečnostné kamery.

Pokúsilo sa im pomôcť

Muž, tínedžerka a batoľa kráčali k autu, keď sa náhle z lavičky postavili dve maskované postavy. Jeden zo zločincov napadol muža, a keď sa pridal ďalší, bolo vidieť, ako muž padá na zem. Tínedžerka, ktorá to celé videla, mu pribehla na pomoc. V tom sa však objavila tretia maskovaná osoba, ktorá sa muža na zemi snažila okradnúť.

Malé dieťa to s hororom sledovalo a nakoniec sa s krikom rozbehlo na pomoc. Našťastie, bol pri incidente prítomný aj niekto ďalší a okoloidúci rýchlo stiahli dieťa z miesta činu.

Polícia bola privolaná na miesto, no trom páchateľom sa dovtedy podarilo ujsť z miesta činu a vyšetrovanie incidentu stále pokračuje. Vyšetrovanie zároveň ukázalo, že útočníci udreli do tváre aj tínedžerku. Batoľaťu sa, našťastie, nič nestalo, hoci bolo otrasené a kričalo.

Najnovšie články