Keď matka ukázala ruku svojej dcérky, ľudia zostali zhrození: Toto urobila malému bábätku

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Fóra, na ktorých sú mamičky, sú naozaj veľmi často pod paľbou kritiky. Dôvody sú rôzne, no napriek tomu sa občas stane, že to mamička veľmi prestrelí.

Článok pokračuje pod videom ↓

To sa stalo aj v tomto prípade, o ktorom informoval portál The Sun. Svojej malej dcérke urobila manikúru, pričom svoje služby ponúkla aj ostatným mamičkám. Fotografie ukazujú ruky malého bábätka, ktoré má na svojich malých prstoch umelé nechty. Aby toho nebolo málo, mamička zvolila ostrý a dlhý tvar, ktorý je pre malé deti zvlášť nebezpečný.

Reprofoto: Facebook/Reddit

Bizarná reklama

Jej bizarná reklama bola odvtedy zdieľaná aj na Reddite, kde vyvolala veľa pobúrenia zo strany ostatných rodičov, ktorí rýchlo poukázali aj na riziko, ktoré to môže spôsobiť. „Naozaj si neviem predstaviť, že by som toto urobila mojej dcére.“ „Je to gýčovité a nebezpečné.“ „Ach, čo sa to deje s týmto svetom.“

Reprofoto: Facebook/Reddit

Hoci príspevky vyvolali medzi ľuďmi naozaj obrovskú reakciu, niektorí ľudia správne poznamenali, že je možné, že to bolo celé myslené len ako vtip a že sú nechty na bábätku vytvorené prostredníctvom photoshoppu. Čo si o tom myslíte vy?