Čo vidíte na obrázku ako prvé? Tento očný klam o vás odhalí niečo, čo ste nevedeli možno ani vy sami

Monizz

Spôsob, akým interpretujeme to, čo vidíme a vnímame, je u každého rozličný a takisto je to aj pri očných klamoch. Pri pohľade na ne vidíme očami veci, ktoré naše podvedomie upútajú viac a nie je to bez príčiny. Podvedomie je silný súper, preto by sme ho nemali podceňovať. Zistite, čo o vás vypovedá tento krátky test na základe toho, čo uvidíte na obrázku ako prvé.

Článok pokračuje pod videom ↓

Očný klam neklame

Tento test je zastúpený abstraktným obrazom, ktorý môže byť vykladaný nekonečnými spôsobmi. Avšak pomôže vám objaviť isté psychologické charakteristiky, ktoré sami o sebe vedieť nemusíte, pretože ich nevnímate. Pozrite sa na nasledujúci obrázok. Aké sú prvé dve zvieratá, ktoré vidíte?

1
labioguia.com

Medveď

Ste rodený vodca. Keď vás ľudia po prvýkrát stretnú, ihneď zistia, že sa tak ľahko nevzdávate a máte vrodený inštinkt vyhrávať. Nedáte sa ľahko oklamať, ste impozantná osobnosť, ktorá nemusí sedieť všetkým. Mnohí vám váš charakter závidia, no boja sa to dať najavo. Mali by ste si dávať pozor na úprimnosť vo svojom okolí.

2
labioguia.com

Pes

Niekto by si mohol myslieť, že ste slabý. Skutočnosť je však taká, že ste len jemný ku každému vo svojom okolí. Nedávate najavo svoju silu, naopak uprednostňujete vernosť a otvorenosť. Máte veľa priateľov a práve vďaka svojej láskavosti ste pre mnohých oporou a zdrojom vnútornej odvahy. A to je viac než len silné slová prezentované navonok.

Kuriatka

Máte veľmi zvláštny cit pre drobnosti. Vidíte aj to najmenšie dobro nielen v ľuďoch, ale aj vo veciach, v situáciách, v zážitkoch. Ste síce veľký perfekcionista, no vždy zo seba dávate len to najlepšie. Na oplátku očakávate to isté aj od druhých, preto vás nemusia mať radi. Títo ľudia ale nevidia, že väčšinu z toho, čo robíte, robíte s tými najlepšími úmyslami.

3
labioguia.com

Delfín

O delfínoch sa hovorí ako o priateľoch ľudí a najemocionálnejšie založenom zvieracom druhu. S veľkou pravdepodobnosťou ste aj vy tvorivá a citlivá duša a hoci to neprezentujete navonok, vo veciach neraz vidíte aj hlbší zmysel než len ten povrchový. Snažíte sa mať vo všetkom úspech a dobré vzťahy. Pozor však na nezdravé sebavedomie.

4
labioguia.com

Kôň

Ste silná osobnosť, máte tvrdú myseľ a srdce a všetky tieto aspekty hovoria o tom, že sa nevzdávate len tak ľahko. Zvyčajne uspejete vo všetkom, do čoho sa pustíte. Dávate svoju energiu a nehľadíte na to, že by ste mohli mať ťažkosti. Práve preto aj veľa dosiahnete, no skúste si viac všímať svoju zraniteľnosť a možnosť, že by ste mohli pochybiť. Inak sa vám môže stať, že vás ľudia začnú pokladať za pyšného.

5
labioguia.com

Vták

Viete komunikovať s ostatnými ľahko a bez zbytočných slov navyše. Ste srdečný a priateľský človek. Vašou hlavnou charakterovou črtou je úprimnosť, no pozor. Nie každý úprimnosť znesie. Pamätajte, že menej je niekedy viac, a preto aj slová voľte viac s rozumom.

6
labioguia.com

Krab

Vidíte život vždy v tom kladnom svetle a aj vaše postoje sú zväčša optimistické a pozitívne ladené. Ste šťastnejší než všetci ľudia okolo vás, no s najväčšou pravdepodobnosťou si to vôbec neuvedomujete. Poznáte svoje problémy a ste si ich plne vedomý. Napriek tomu sa s nimi vyrovnávate s úsmevom. Ani netušíte o koľko viac radosti sa vám vďaka vášmu životnému elánu dostáva.

Pozri aj: 7 mýtov o akné a vyrážkach a dôvody, prečo sa nám tvoria. Až dnes som zistila, že bod č. 4 robím úplne naopak

zdroj: babskeveci.sk (Monika), labioguia.com