Ozvala sa kamarátka Kate Middleton, aby vyvrátila slová Meghan Markle: Takáto je princezná z Walesu naozaj

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

V dokumentárnom filme, ktorý sa objavil na Netflixe, Meghan povedala, že ju veľmi prekvapila formálnosť Williama a Kate za zatvorenými dverami. Naznačila, že kým ona sa rada objíma, Briti sú rezervovaní.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu People sa Meghan v dokumente vyjadrila, že keď prvý raz stretla Williama a Kate, mala na sebe roztrhané džínsy a bola bosá. „Vždy som bola ten typ človeka, ktorý sa rád objíma. Neuvedomila som si, že je to pre mnohých Britov nepríjemné. Myslím, že som rýchlo začala chápať, že formálnosť zvonku sa prenáša dovnútra… prekvapilo ma to,“ povedala Meghan v dokumente.

Kate je vraj úplne iná

To však nedalo jednej blízkej priateľke, ktorá sa cítila ukrivdená aj za Kate Middleton a povedala, že Meghan zavádzala. „Kate každého víta veľkým objatím a miluje objatia. Je srdečná a priateľská, je to pre ňu prirodzené,“ povedala.

Foto: profimedia

Podľa mnohých ľudí dokument medzi bratmi definitívne urobil priepasť. William sa podľa mnohých webov stráni toho, zostať s Harrym osamote, pretože nevie, čo všetko z toho, čo si súkromne povedia, dostane na verejnosť. Okrem toho už podľa niektorých informácií ani jeden nie je ochotný si to vysvetliť, preto sa z bratov, ktorí si boli veľmi blízki, stali takmer cudzinci.

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Dokážu sa zmieriť?

Okrem toho Harry a Meghan povedali, že ich kráľovská rodina dostatočne neochránila, napriek tomu Williama a jeho rodinu všetci ochraňovali. „S radosťou klamali, aby ochránili môjho brata. Nikdy však neboli ochotní povedať pravdu, aby ochránili nás,“ povedali v ukážke na ďalšie tri časti. Niektorí ľudia však veria, že sa uzmieria, ak budú obaja chcieť.