Victoria Beckham už 25 rokov jedáva stále to isté. Toto je tajomstvo jej dokonalej figúry

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Vždy bola štíhla a tajomstvo jej postavy je jednoduché: Neustále totiž je to isté. A hoci jej to vyhovuje, jej manžel si občas praje, aby skúšala viac nových jedál.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál HELLO!, nie je žiadnym tajomstvom, že Victoria Beckham je disciplinovaná, keď ide o jej zdravie, jedálniček a fitness. Dennodenne sa venuje dvíhaniu činiek a kardiu a tvrdí, že je to nevyhnutná súčasť jej života. Na jej postavu má však vplyv aj jej stravovanie. Jej manžel David Beckham prezradil, že Victoria je už 25 rokov to isté.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Jedálniček nemení

Nielen Victoria, ale aj jej rodina prezradila, ako to je s jej stravovaním. David priznal: „Jedáva iba grilované ryby, dusenú zeleninu; veľmi zriedka sa od toho odchýli.“ Ryby a zeleninu pritom neustále je už 25 rokov. To sa podpísalo aj na jej kuchárskych schopnostiach. Jej dcéra Harper totiž začiatkom tohto roka vtipkovala: „Mami, ty nevieš pripraviť ani cereálie…“

V rozhovore pre Net-A-Porter Victoria zároveň odhalila: „Som flexibilná, čo sa týka jedla, keďže sme s Davidom veľmi spoločenskí a radi jeme vonku.“  A dodala: „Ale keď jem správne, vidím rozdiel na mojej pokožke – moje oči sú belšie a žiarivejšie a mám oveľa viac energie.“

„Jem veľa čerstvých rýb, čerstvú zeleninu a šaláty, ako aj semienka a orechy. Milujem aj ovocie, ale nejem ho príliš veľa, pretože som z neho nafúknutá,“ prezradila bývalá speváčka. Jediné, čo si naozaj dopraje, je červené víno a tequila, ktoré sú akousi jej odmenou namiesto sladkostí. Jednou z jej obľúbených potravín je tiež avokádo, keďže v roku 2019 pre The Telegraph povedala, že „zje tri alebo štyri avokáda denne“ a pripisuje im zásluhy za to, že udržiavajú zdravú jej pokožku.

Okrem rovnakých obedov Victoria začína vždy rovnako aj svoj deň. „Každé ráno si ako prvé dám tri polievkové lyžice jablčného octu, potom hrnček horúcej vody s citrónom a niekoľko káv,“ priznala Victoria kedysi pre Net-A-Porter.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Najnovšie články