Nemáte ideálnu postavu? Ak dodržíte týchto 6 tipov budete v džínsoch vyzerať vždy fantasticky

Lucia Mužlová

brightside.me

Na stránkach časopisov vždy vidíme len chudé modelky, ktoré vyzerajú úžasne ešte aj vo vreci. My, ženy, ktoré máme nejaké krivky a sme na ne patrične hrdé si však niektoré kúsky oblečenia dovoliť nemôžeme. Rifle alebo ak chcete džínsy sú súčasťou azda každého šatníka a je jedno akú máte postavu. Ak sa niekedy cítite nepríjemne v užších džínsoch a máte pocit, že nevyzeráte dobre, pozrite sa na tieto skvelé rady.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nezabúdajte na jednu vec. Každá žena je krásna a nezáleží na tom, čo máte oblečené.

Nájdite si tú správnu veľkosť

Vybrať si zlú veľkosť je to najhoršie, čo môžete urobiť. Vaša postava nevynikne a ani nebude vyzerať dokonalo. Džínsy s nízkym sedom ak máte trochu väčšie bruško nie sú zrovna šťastnou voľbou. Naopak, vyskúšajte vyšší pás, ktorý zakryje všetko, čo má a navyše vám nenachladnú kríže.

Vyskúšajte džínsy so stredným alebo vysokým pásom

View this post on Instagram

ITS HERE 💥💥💥 #Repost @thereisnowrongwaytobeawoman ・・・ Welcome! “There Is No Wrong Way To Be A Woman” campaign has officially launched and I couldn’t be happier! The movement creates a safe place for women from all stages in life to come together without judgment. It’s my home of self-love and confidence and I’m so excited to open the door to everyone who feels inspired and wants to carry on the message! Over the next few weeks I’m going to feature the “There Is No Wrong Way To Be A Woman” Class of 2016. This diverse group of women range in age from 18 to 60, sizes 2 to 22, and come from all ethnic and cultural backgrounds. Their differences are exactly what make them beautiful! I encourage you to visit www.thereisnowrongwaytobeawoman.com and read their stories about what being a woman means to each one of them. I promise, you will be inspired. In fact, I’d love for you to be a part of the extended Class of 2016 by sharing your stories using the hashtag #NoWrongWay. Post pictures and videos of you and all the fearless women you know and be sure to tag @thereisnowrongwaytobeawoman. Or send your videos to [email protected] for a chance to be featured on the website! www.thereisnowrongwaytobeawoman.com Can’t wait to hear your inspiring stories!

A post shared by Denise Bidot (@denisebidot) on

Našťastie pre nás, nohavice s nízkym pásom už vyšli z módy a vystriedali ich nohavice s pásom vyšším. To platí aj pre sukne a krátke nohavice. Nohavice s vysokým pásom sú momentálne v trende a najlepšie je, že vyzdvihnú tie pekné ženské črty a schovajú všetko, čo je potrebné.

Na farbe záleží

Džínsy v klasickej tmavomodrej farby bez bledých častí sú tým správnym farebným akcentom v prípade, že máte plné krivky. Džínsy sú veľmi univerzálny kúsok, ktorý môžete nosiť s tričkom ale aj s blúzkou a sakom.

Buďte kreatívne s vrstvením a materiálmi

View this post on Instagram

Hey Girl Heyyyyy! 😃

A post shared by Rochelle Johnson (@iambeauticurve) on

Vyberte k džínsom tričká, blejzre, svetre, vesty, čokoľvek, čo napríklad prekryje vaše väčšie boky. To z vašej siluety vykúzli doslova zázrak. Nebojte sa hrať s rôznymi materiálmi a pokojne oblečenie vrstvite. Vďaka sofistikovaným kúskom budete vyzerať neodolateľne.

Zdôraznite svoj pás

Vytvorte dojem akoby presípacích hodín. To je podľa mužov najideálnejšia ženská postava. Ak chcete získať tie správne proporcie horných a dolných partií, zvýraznite svoj pás. Opasok je skvelým riešením, prípadne si okolo pása zaviažte košeľu, či svete.

Zvoľte tú správnu obuv

https://www.instagram.com/p/_StVJdHiex/

Podpätky, podpätky a ešte raz podpätky. Viem, že sú často nepohodlné, no ak do jedného páru zainvestujete, urobíte určite dobre. Opätok vaše nohy opticky predĺži a v džínsoch ale aj iných nohaviciach budete vyzerať skvele. Zvoľte neutrálne farby, prípadne zvoľte rovnakú farbu lodičiek ako sú práve vaše džínsy. Vyhnite sa topánkam, ktoré sú členkové.

 (Lucia M.), brightside.me