Slová Slovenky, ktoré pobavili tisíc ľudí: Chcela som si splniť sen z detstva, odvtedy je chlap ako vymenený

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Sviatočné obdobie sa spája nielen so sentimentom, ale aj s vtipnými zážitkami. Mnohí ľudia sa so svojimi zážitkami aj podelia na sociálnych sieťach.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podobný veselý príspevok sa objavil aj na stránke Priznania žien. Má už takmer 2-tisíc reakcií a hneď po prečítaní pochopíte, prečo. „Včera sme s priateľom stavali stromček a vešali na neho ozdoby. Ako sme vešali vianočné gule, napadla mi jedna haluz, ktorú som túžila urobiť už ako decko, ale keďže som si to pri mamke nemohla dovoliť, uskutočnila som svoj šľahnutý experiment ako 30 ročná.

Splnený sen z detstva

Chcela som len vedieť, koľko vydrží tá malá oblá krehká vec. Proste som tlačila v ruke guľu a skúšala som, pri akom tlaku praskne. Keďže to bol s*it z Tesca za 2,50 eur, guľa povolila a praskla v ruke ako vajíčko. Frajer, ktorý stál vedľa mňa na mňa zhrozene pozrel a skríkol ,,Preboha, a to si prečo urobila???“.

Nas*alo ma, že na mňa tak vyletel, veď som si chcela len splniť sen z detstva a on na mňa kričí, tak som na neho zvreskla: ,,Ježiši, proste len skúšam, koľko vydržia gule!!!“ Pozrel na mňa ešte zhrozenejšie a odvtedy je ako vymenený. Neodvráva, neháda sa, je milý a pozorný. V mobile si ma premenoval na GUĽODRTIČKA. Myslíte, že je to v pohode?“

Pod príspevkom sa objavilo množstvo veselých komentárov. Máte aj vy nejakú veselú príhodu z ozdobovania stromčeka?

Najnovšie články