Anna si objednala oblečenie, no v balíku našla niečo desivé. V tomto e-shope pritom nakupuje množstvo Slovákov

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@anna_200.1)

Žena bola šokovaná, keď si otvorila balík zo zahraničného e-shopu a popri oblečení našla niečo, čo ju nesmierne vydesilo. Teraz varuje ostatných. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, Anna z Tennessee povedala, že si objednala oblečenie zo Sheinu, ktorý je populárny aj medzi Slovákmi, a bola zdesená, keď v balíku, ktorý jej doručila dopravná spoločnosť FedEx, našla ampulku s krvou. Anna Elliott natočila celú situáciu na video, ktoré dala na sociálne siete. V ňom vysvetlila, že jej balík tiež obsahoval zdeformovanú plechovku mexickej fazule.

@anna_200.1 @SHEIN is denying that they have anything to do with it. And the @CDC.govOfficial ♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

Desivý objav

„Práve som dostala balíček od Sheinu, ktorý obsahoval fľaštičku s ľudskou krvou od testovacej spoločnosti. Nemalo to na sebe meno, ordináciu ani dátum,“ vysvetlila Anna vo virálnom videu, ktoré má už viac ako 7 miliónov pozretí. Anna následne kontaktovala spoločnosť na testovanie krvi, aby im oznámila, čo našla.

„Pani z testovacej spoločnosti povedala, že sa to snažia vystopovať. Povedala, že to bolo úplne nesprávne a že ani neposielajú krv obyvateľom. Posielajú krv len tam a späť medzi lekármi,“ pokračovala zmätená žena. Anna preto kontaktovala Centrum pre kontrolu a prevenciu, ktoré jej oznámilo, že vyšetruje situáciu ako „veľký biologický hazard“.

Anna teraz varuje ľudí, aby boli obozretní, keď si budú objednávať veci od tejto spoločnosti. Odkázala: „Ak dostanete balíček od Sheinu, vysypte z neho veci na stôl a pozrite si všetko predtým, ako sa toho dotknete a potom si vydezinfikujte ruky. Buďte mimoriadne opatrní.“

Reakcia spoločnosti

Najnovšie články