Známa mamička všetkých šokovala. Chce, aby jej dcéra podstúpila plastickú operáciu, aby nebola škaredá

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Mamička šokovala priznaním, že chce, aby jej dospievajúca dcéra podstúpila plastickú operáciu. Tvrdí totiž, že škaredí ľudia nemajú budúcnosť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, v roku 2019 bola Carla Bellucci označená za „najnenávidenejšiu ženu v Británii“ po tom, ako sa priznala, že predstierala depresiu, aby si mohla dať spraviť plastiku nosa, ktorá bola plne preplatená štátom. O svoj príbeh sa podelila v relácii This Morning ITV a tvrdila, že na tom, čo urobila, nevidí nič zlé. A hoci si za svoj čin vyslúžila vlnu nenávisti a prezývku „parazit“, vyzerá to tak, že chce, aby jej dcéra nasledovala jej príklad.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carla Bellucci (@officialcarlabellucci)

Keď nie je múdra, nech je aspoň pekná

Mama z Borehamwoodu v grófstve Hertfordshire v roku 2019 hovorila o tom, ako si myslí, že jej dcéra, ktorá mala v tom čase len 14 rokov, by mala ísť pod nôž, pretože „škaredí ľudia sa v živote nikam nedostanú“.

Carla tvrdila, že jej dcéra Tanisha, ktorá je dnes už plnoletá, nie je prirodzený talent, keď ide o školu, a tak ju namiesto toho povzbudzuje, aby pracovala na svojom vzhľade. V rozhovore pre magazín Closer povedala: „Tanisha nie je najakademickejšia z dievčat, takže sa o jej vzdelanie, na rozdiel od mojich chlapcov, naozaj nestarám.“

Jej ďalšie prehlásenie však bolo ešte viac šokujúce. Povedala: „Bude sa musieť spoliehať na svoj vzhľad, aby sa v živote presadila, takže bude musieť byť dokonalá. Škaredí ľudia sa v dnešnej dobe nikam nedostanú. Momentálne miluje Kardashianovský vzhľad s veľkým zadkom, prsami a našpúlenými perami. Plánuje si dať výplne, keď bude mať 16, čo plne podporujem.“

Chce, aby podstúpila viacero zákrokov

Najnovšie články