Nechala svoje dieťa vrieskať v lietadle a ťukala do mobilu. Keď na to cestujúca upozornila, reakcia ju šokovala

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Cestovanie v hromadnej doprave môže byť niekedy skôr za trest. O to väčší trest môže byť ešte cestovanie lietadlom, a to hlavne vtedy, keď sedíte vedľa niekoho, kto kašle na pohodlie ostatných ľudí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla informoval o príbehu jednej ženy, ktorá cestovala v lietadle s mamičkou, ktorá svojmu dieťaťu nechávala „voľnosť“. O správaní v lietadle sa dosť polemizuje a v poslednej dobe sa dokonca diskutuje o tom či by sa nemali zaviesť lety úplne bez detí. Či už je váš názor akýkoľvek, jedno je isté a síce, že by deti nemali svojím správaním obťažovať ostatných cestujúcich. Rodičia sú tam od toho, aby sa im venovala.

Foto: unsplash

Mamička si svoje dieťa nevšímala

Jedna pasažierka sa na online fóre posťažovala na nepríjemnú cestu, ktorú zažila počas jedného letu. Nahnevaná mamička jej povedala, aby sa starala o seba, keď sa snažila upozorniť na správanie jej dieťaťa. Dotyčná žena sedela v lietadle vedľa mamy a jej dieťaťa. Dieťa podľa jej slov začalo na sedačke skákať a kričať, pričom matka nezasiahla.

Keď sa ozvala, zahriakla ju

Žena sa preto na fóre spýtala, či sa správala hrozne. „Letela som kvôli práci a sedela som vedľa mamy s dieťaťom, ktoré mohlo mať asi tri alebo štyri roky. Matka sedela pri okne, jej dieťa v strede a ja na kraji. Asi po 20 minútach letu sa jej dieťa začalo stavať na sedadlo a dupať. Potom začalo kričať,“ vysvetlila.

Po celý čas ťukala do telefónu

Najnovšie články