Keď zistila, ako ju manžel volá pred svojimi priateľmi, nechcela tomu uveriť. Po tomto požiadala o rozvod

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Žena sa rozhodla ukončiť manželstvo po tom, ako náhodne uvidela, ako ju jej manžel oslovuje v konverzácii s priateľmi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, všetkým sa už niekedy stalo, že omylom videli – alebo v niektorých prípadoch úmyselne – niečo v telefóne ich partnera. A niekedy môže naozaj ísť o niečo, čo dokáže veľmi rýchlo rozbiť nejeden vzťah. To peklo, ktoré dokáže urobiť žena po tom, ako nájde čosi inkriminujúce, je určite niečo, čo by si nechcel zažiť žiaden muž. Tak načo potom riskovať?

Jedna žena sa takto rozhodla ukončiť svoje manželstvo kvôli prezývke, o ktorej sa dozvedela, keď jej manželovi zapípal telefón počas toho, ako bol v sprche.

Foto: pixabay.com

Ich vzťah sa zmenil po tom, ako mali dieťa

Predtým než sa ich vzťah úplne zničil nájdenou prezývkou, však, ako priznala žena, nebol úplne ružový. Anonymne spolu s mamou Miou vysvetlila, že pre jej manžela sa doslova nič nezmenilo, keď sa im narodil syn a že naďalej každý štvrtok večer športoval, vychutnával si dlhé piatkové obedy a piatkové večerné drinky a ona ho skúšala podporovať ako živiteľa rodiny. Podľa jej slov dala do podpory jeho úlohy nositeľa peňazí svojich 100 percent.

Medzi ňou a jej manželom však rástlo napätie, pretože absolútne nenávidel, keď jej musel povedať, aké má plány a tvrdil, že to nemusí robiť. Žena bola následne ponechaná v rozpakoch, keďže nikdy netušila, kedy sa k nej a ich synovi jej manžel vráti, čo viedlo k tomu, že sa pár veľmi hádal.

Foto: pixabay.com

Prezývka bola čerešničkou na torte

Jedno piatkové ráno bol ženin manžel v sprche a jeho telefón neustále pípal s prichádzajúcimi správami. Žena si pomyslela, že to môže byť súrne, a tak sa rozhodla skontrolovať mu telefón. Namiesto toho, aby sa však jednalo o naliehavú situáciu, žena videla správu zo skupinovej konverzácie medzi jej manželom a jeho kamarátmi zo športového klubu, ktorí si v tú noc dohodli „náhradné stretnutie“, keďže večer predtým to prehnali a očividne to chceli napraviť.

Jej manžel sa zobudil o 8:00 a šiel rovno do sprchy bez toho, aby skontroloval ju alebo ich dvojročné dieťa. Namiesto toho sa mu ale podarilo odpísať do tejto konverzácie: „Nemyslím si, že dnes zvládnem ísť. SWMBO povie nie.“ Žena zostala zmätená. Čo znamenalo „SWMBO“?

Foto: Image by Freepik

Vraj ju vždy musí prosíkať o povolenie

Najnovšie články