Anna si objednala oblečenie, no v balíku našla niečo desivé. V tomto e-shope pritom nakupuje množstvo Slovákov

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@anna_200.1)

Hovorca Sheinu poskytol denníku The Post nasledujúce vyhlásenie: „Keď sme sa dozvedeli, že zákazník dostal balík, ktorý bol zmanipulovaný, začali sme okamžité vyšetrovanie. To naznačovalo, že keď balík dokončil náš proces kontroly kvality a opustil naše zariadenie, obsahoval iba objednané položky SHEIN. Budeme naďalej aktívne podporovať zákazníčku v jej pokračujúcom vyšetrovaní toho, čo sa stalo, keď jej balík opustil zariadenie SHEIN.“

V ďalšom videu Anna potvrdila, že sa jej spoločnosť Shein aktívne snaží pomôcť a že ampulka a fazuľa pochádzajú z USA, nie z Číny. Spoločnosť ju neskôr kontaktovala prostredníctvom e-mailu a nakoniec jej zavolali z vyššieho postaveného miesta v Los Angeles, odkiaľ jej povedali, že si prezreli všetky ich továrenské zábery.

„Naše vyšetrovanie ukazuje, že keď váš balík prešiel procesom kontroly kvality a opustil naše zariadenie, obsahoval iba položky v objednávke,“ píše Shein v e-maile, ktorý jej poslal.

Anna tak dospela k záveru, že s jej balíkom musel manipulovať niekto v dopravnej spoločnosti FedEx.

@anna_200.1 #fyp ♬ original sound – Anna Marie

Oslovila dopravnú spoločnosť

Anna najprv vo videu uviedla, že jej spoločnosť pri vyšetrovaní nepomohla, no v neskoršom videu uviedla, že sa s ňou konečne spojili. Povedala, že zamestnanec FedEx jej povedal, že sa balíky „niekedy pri preprave otvoria“ a že zamestnanci vložia veci do iného balíka, pretože sa niekedy pomýlia.

Hovorca FedEx poskytol The Post nasledujúce vyhlásenie: „Úprimne sa ospravedlňujeme za túto skúsenosť. Sme odhodlaní zaobchádzať so zásielkami našich zákazníkov s maximálnou starostlivosťou a podnikáme príslušné kroky na vyriešenie tejto záležitosti.“

Anne tiež povedali, že je možné, že sa stala chyba u nich a že vezmú krv, ktorú mala v balíku na políciu, aby ju nechali otestovať. Teraz žena konečne zverejnila ďalšie video, v ktorom ľuďom oznámila, že sa polícii a zamestnancom FedExu podarilo nájsť človeka, ktorého krv bola v ampulke, vďaka QR kódu na ampulke. Jeho krv sa tak úspešne dostala do laboratória, kam mala pôvodne ísť a táto osoba tak nakoniec dostane výsledky, ktoré očakávala.

Najnovšie články