Svoje šediny sa mi podarilo zakryť aj bez chemického farbenia. Teraz vám svoje tajomstvo prezradím!

Monizz

Prvé šediny sú postrachom najmä pre ženy v produktívnom veku. U niekoho prichádzajú už po tridsiatke, iného zasa prekvapia až ďaleko po päťdesiatke. Existujú dokonca ľudia, ktorým sa šediny objavia až na sklonku života. Riešenie v manuálnom krytí šedín prírodným spôsobom ponúka táto obyčajná potravina.

Článok pokračuje pod videom ↓
1
sovkusom.ru

Zemiaky. Nie sú len jednou z najčastejšie spracovávaných potravín, ale sú aj mimoriadne liečivou zeleninou, ktorá pre naše telo dokáže urobiť hotové zázraky. Surové produkty zo záhrady sú jednotkou v starostlivosti o telo, pleť, vlasy, či iné viditeľné časti nášho tela. Ak chcete zakryť prvé šediny, nachystajte si zemiaky. Ich použitie na vlasy je veľmi jednoduché.

 Nechceme byť sivovlasé

Niektoré ženy sa na svoje šediny doslova tešia. Áno, aj sivá farba dokáže niekoho potešiť. Treba uznať, že mnohým starším ženám pristanú šediny oveľa viac ako keď si vlasy farbili. Toto však nebude prípad tých dám, ktoré sa chcú šedín zbaviť. Neponúkame liek, ktorý vaše šediny zničí. Ponúkame riešenie, ktoré ich dočasne zakryje. Tak, ako farba na vlasy. Len s tým rozdielom, že naše riešenie vám vlasy nezničí, naopak, niekomu ich dokonca posilní.

3
sovkusom.ru

Ako si pripraviť farbu?

Dôkladne umyte 5 zemiakov a ošúpte ich tak, aby šupky ostali podstatne hrubšie, ako keď zemiaky čistíte pred varením. Zemiaky si odložte do chladničky na večeru a venujte sa len zemiakovým šupkám. Poriadne očistené šupky nasypte do hrnca a zalejte ich vodou len tak, aby siahala tesne nad ne. Priveďte vodu do varu. Akonáhle začne voda vrieť, vylejte vriacu vodu do výlevky a šupky opäť zalejte studenou vodou. Priveďte vodu do varu a povarte dve minúty. Odstavte šupky vo vode nabok a zatiaľ si choďte umyť vlasy šampónom.

2
sovkusom.ru

Po umytí vlasy trochu vysušte a teraz ponorte hlavu do teplého vývaru zo zemiakových šupiek. Nechajte pôsobiť aspoň 1-2 minúty a potom vlasy zabaľte do uteráka. Nechajte pôsobiť približne 20 minút a opláchnite teplou vodou.

Po niekoľkých aplikáciách zbadáte prvé výsledky. Zemiaky sú jednoznačne jednotkou medzi prírodnými produktami. Majú skvelé krycie schopnosti, ktoré ocenia predovšetkým blondíny a brunetky so svetlejším odtieňom hnedej.

Blondíny si dokonca môžu do takéhoto odvaru pridať trochu škorice. Tá vlasy zosvetlí a zvýrazní prirodzenú farbu vašich vlasov. Nehovoriac o nebeskej vôni, ktorá z vašich vlasov nevymizne ani po troch dňoch.

4
sovkusom.ru

zdroj: babskeveci.sk (Monika), sovkusom.ru

Najnovšie články