Dcéra mala 7 rokov a matka ju ešte stále dojčila. Keď zistíte, čo urobil otec, nebudete veriť

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Muž sa svojej bývalej manželke vyhrážal, že ju dá na súd po tom, ako odmietla prestať dojčiť ich sedemročnú dcéru. So svojím príbehom sa podelil na Reddite.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, s manželkou sa rozišli, keď mala ich dcéra len pár mesiacov. Už keď mala dva roky, navrhoval svojej bývalej manželke, aby s dojčením postupne prestala. Ona však o tom nechcela ani počuť. „Frustrujúce na tom je, že okrem tohto problému je moja bývalá v skutočnosti veľmi inteligentná a rozumná žena. Je veľmi starostlivá a obetavá matka. Myslím si však, že je emocionálne frustrovaná, čo je hlavnou príčinou tohto problému,“ povedal.

Ženu chce dať na súd

Prezradil, že o tom veľakrát diskutovali, ale že stále hovorila o tom, že na tom pracuje a že prestane, keď na to bude dcéra pripravená. Dodal tiež, že v dôsledku tohto problému so svojou dcérou nemôže tráviť toľko času, ako by chcel, pretože je zvyknutá spať s ňou a neustále sa dojčiť. „Nemôžem ju dať na súd a  prinútiť ju, aby s tým prestala?“ pýtal sa ľudí.

Mnohí ľudia sa vyjadrili, že to vidia ako zásadný problém a že v budúcnosti môže mať dievča rôzne psychické ťažkosti. Mnohí si myslia, že je na čase, aby sa od dojčenia odpútala a okrem iného tiež začala tráviť čas so svojím otcom.

Najnovšie články