Týchto 7 vecí na ženách priťahuje viac ako 90% mužov, hovoria vedci. Tomuto žiadny určite neodolá!

Michaela

Sú veci, ktoré na sebe doslova nenávidíme, avšak sa častokrát stáva, že práve tie veci na nás opačné pohlavie doslova miluje. Samozrejme, že sú aj veci, ktoré by na nás najradšej nevideli… Určite sa vám už nie raz stalo, že sa vám váš milý priznal, ako na vás zbožňuje napríklad váš smiech, ktorý sa možno mnohokrát snažíte práve skrývať, prípadne sa na vás nevedel vynadívať, ako ste ráno vstali tak trochu s „hniezdom“ na hlave. Je tak? Áno, aj toto sú veci, ktoré na nás muži skutočne milujú. Pre nás nedostatky, pre nich milé, atraktívne, roztomilé veci. Čo na nich milujete vy?

Článok pokračuje pod videom ↓

Každá z nás má v rukáve však aj svoju osobitnú tajnú zbraň vyplývajúcu z mesiaca, v ktorom sme sa narodili. Ktorá je tá vaša?

Pot

pixabay.com

Čítate dobre. Pot. Nemáme tak úplne na mysli spotené mapy pod pazuchami či celý chrbát v mestskej hromadnej doprave ani v kaviarni. Jedná sa o to, že je to jednoducho prirodzená vec a verte či nie, vedci sa odvolávajú na to, že na niekoho môže pot pôsobiť ako „vôňa šťastia“. A navyše, pri športe vraj vyzeráme veľmi fajn a aktívne ženy sú mužom predsa len sympatickejšie ako tie, ktorým sa nič nechce. Motivácia?

Chytľavý smiech

pixabay.com

Psychológovia tvrdia, že keď stretneme niekoho, koho úprimný smiech na nás zanechá akýsi príjemný pocit či dokonca nás „prinúti“ sa smiať spoločne, je to veľmi dobrým znamením. Určite ste nie raz mali možnosť vypočuť si nešťastne zahraný „úprimný“ smiech. Načo sa na niečo hrať, smiať sa nasilu, keď sa vieme zasmiať od srdca? Smiech je predsa zdravý.

Okuliare

pixabay.com

Mnohé z nás, ktoré nosíme okuliare, ich pred verejnosťou skrývame. Prečo? Mužom prídu veľmi sexy a atraktívne. Odteraz ich neskrývajte!

Svetlé, neopálené miesta na pokožke

pixabay.com

Tento bod by zrejme mohol byť dokonalým príkladom toho, kedy sa asi väčšina ženského pokolenia zhodneme v tom, že je to vec, ktorú za atraktívnu naozaj nepovažujeme. Pre mužov tieto tajomné svetlé miesta pôsobia ako magnet. Nuž nie darmo sa hovorí, že sme z iných planét.

Strapaté vlasy

pixabay.com

S tým hniezdom sme to v úvode možno trochu nadniesli, ale dokonalo vystrojená žena môže niekedy pôsobiť priam odstrašujúco. Muži môžu mať dojem, že akonáhle sa vás dotknú, čosi pokazia. Nechajte svoje neposlušné vlasy občas slobodne sa vlniť, rady si oddýchnu od tužidiel a lakov.

Make-up. Menej je niekedy viac

pixabay.com

V tej druhej vete je povedané všetko. Tak, ako to platí aj pri predchádzajúcom bode, menej je niekedy jednoducho viac. Ak by ste to chceli v číslach, tak 40% ľudí považuje ženy bez mejkapu alebo len decentne namaľované za atraktívnejšie.

Bruško

Ak si potrpíte na štíhly vzhľad, dbajte na to, aby bol zdravo-štíhly. Mužov viac zaujme typ postavy presýpacích hodín ako vychrtlé telo.

Bonus

Viete, čo však muži považujú za naozaj milé? Spojte svoju prirodzenú krásu bez zbytočného mejkapu s prirodzenými vlasmi a vybehnite spolu kamsi na obed. Vtedy vám ochotne a s láskou budú tolerovať kradnutie jedla z jeho taniera. Ba dokonca si ten pohľad budú priam vychutnávať…

Sme si takmer istí, že ste sa aspoň v jednom z týchto bodov našli. Keďže sme ale všetci iní, určite ste aj vy u svojho milovaného postrehli podobné „úchylky“, ktoré tu ale neboli spomenuté. Podeľte sa o ne s nami!

Pozri aj: Obrovské tajomstvo českého slávika Karla Gotta odhalené! Žije naozaj už viac ako 30 rokov dvojitý život s inou ženou?

 brightside.me

Najnovšie články