Obrovské tajomstvo českého slávika Karla Gotta odhalené! Žije naozaj už viac ako 30 rokov dvojitý život s inou ženou?

Lucia Mužlová

Známeho českého slávika Karla Gotta asi nemusíme predstavovať. Milujú ho naozaj celé davy ľudí. Je vynikajúcim spevákom, a to už celé generácie. Svoje súkromie si prísne stráži a len málokedy si ho bulvár berie ako svoj terč. Dnes však na povrch vyplávalo dlho utajované tajomstvo. Karel Gott má vraj už viac ako 30 rokov vzťah s inou ženou.

Ako informovala pluska.sk, Karel Gott sa už 34 rokov tajne stretáva so záhadnou ženou, ktorá by podľa slov blízkeho priateľa mala mať 51 rokov. Údajne ide o Alicu Kovácsovú.

Karel Gott bol vždy veľkým milovníkom žien a aj ženy vždy milovali jeho. Oženil sa však so svojou terajšou manželkou Ivankou a ich vzťah mnohým pripadá ako idylický. Už pár rokov to ale vyzeralo medzi ním a jeho terajšou manželkou Ivankou.

K celej kauze sa vyjadril aj Pavel Novotný, syn slávneho kuchára Petra Novotného so slovami: „Karel má oficiálně Ivanku, ale neoficiálně už velmi dlouho tráví svůj čas s jinou ženou, se kterou mu je velmi dobře, cítí k ní důvěru a je rád, že je milován. Já mu to opravdu přeju, protože on si to zaslouží. Ivana je hodná, ale semetrika“. 

Aká je naozaj pravda, vie už asi len sám niekoľkonásobný slávik. Čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Podstúpila 50 plastických operácií, len aby vyzerala ako Angelina Jolie. Dnes ju nespozná ani vlastná rodina a svojou tvárou šokuje ľudí po celom svete

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), pluska.sknova.cz

0
Komentovať