Reakcia mamičky mnohých ľudí zaskočila. Toto spravila, keď prišla jej 11-ročná dcéra domov s pírsingmi

Nikoleta Kottešová

Foto: unsplash

Úpravy tela sú pre každého veľkým rozhodnutím, a preto mladí ľudia potrebujú pred ich vykonaním súhlas rodičov. Preto je logické, že matka 11-ročnej dcéry zúrila po tom, čo sa jej dcéra vrátila z „prespávačky“ u kamarátky až s desiatimi novými pírsingmi.

Článok pokračuje pod videom ↓

S touto nepríjemnou udalosťou sa žena podelila na sociálnej sieti Reddit, a zároveň si vypýtala radu od ostatných používateľov. Mama vysvetlila, že jej dcéra bola pozvaná na noc ku kamarátke spolu s tromi staršími dievčatami vo veku 13, 14 a 15 rokov napísala Tyla.

Nebola presvedčená

„Trochu som sa zdráhala, že moja dcéra bude tráviť čas so staršími dievčatami, ale dobre sa poznám s ich rodičmi a často s nimi chodíme na výlety či dovolenky,“ napísala. Potom vysvetlila, že jej dcéra má ako mnoho mladých dievčat prepichnuté ušné lalôčiky a nikdy nedávala najavo, že by si plánovala dať prepichnúť niečo iné.

„Teraz má celé uši prepichnuté, v jednom uchu má 7 a v druhom 3 náušnice.“ Samozrejme, je potrebné poznamenať, že prepichovať uši či iné časti tela by mal len kvalifikovaný odborník, pretože hrozí riziko infekcie a iných ochorení.

Foto: unsplash

Príspevok vymazala

Teraz už vo vymazanom príspevku špekulovala, že na jej dcéru mohol byť vyvíjaný nátlak, aby si tieto úpravy nechala urobiť. Kvôli tomu diskutovala o tom, či by mala svojej dcére v budúcnosti zakázať stretávať sa so staršími kamarátmi.

Zmiešané reakcie

Najnovšie články